Rezultati Prve "B" lige

Rezultati Prve "B" lige
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  KVALIFIKACIONI TURNIR
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
LESKOVAC 98
NS VOLEJ TIM
 3:0 25:23   25:19 25:22      75:64 
BORAC
TENT 2
 1:3  21:25  18:25 25:21  18:25     82:96
NS VOLEJ TIM
TENT 2
 0:3 18:25   14:25  18:25     50:75 
    LESKOVAC 98
BORAC 3:0  25:23   25:15 25:23  75:61     
BORAC
NS VOLEJ TIM
3:0   25:20  25:21  25:18      75:59
  TENT 2
LESKOVAC 98
 3:0  25:15  25:14  25:21      75:50
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORE   -  KVALIFIKACIONI TURNIR
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FAP LIVNICA
KULPIN
1:3  21:25   19:25 25:21  15:25    80:96 
LAKI STAR
TOPLIČANIN 97
 1:3  27:25  30:32 22:25  26:28     105:110
KULPIN
TOPLIČANIN 97
 3:1  24:26 25:20   25:14  25:22   99:82 
    FAP LIVNICA
LAKI STAR 0:3   15:25 22:25   21:25     58:75 
LAKI STAR
KULPIN
 0:3  25:27  15:25  19:25      59:77
  TOPLIČANIN 97
FAP LIVNICA
 3:2 25:09  25:16   14:25  23:25 15:12   102:87
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE  PRVA LIGA - PLAY OUT
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
VRANJE
CRNO BELE 011 3:1 18:25 26:24 25:19 25:20   94:88
CRNO BELE 011
VRANJE 3:2  14:25  26:24  25:15 

24:26

15:10   104:100
VRANJE CRNO BELE 011 0:3  17:25  15:25  26:28       58:78

               

               
 

             
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE -  PRVA LIGA - PLAY OUT
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
DUBOČICA  VOJVODINA NS SEME 2 3:1 26:28 25:21 25:23 25:20   101:92
VOJVODINA NS SEME 2 DUBOČICA  3:0  25:12  25:17  25:14      75:43 
DUBOČICA
VOJVODINA NS SEME 2 3:2   25:19  20:25  23:25 25:20  15:08  108:97 

             

               
   ↔                
 
  
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XXII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK
RUMA  3:0  25:21  25:20 25:19       75:60
RADNIČKI (Kg) IVANJICA 3:0   08:25 18:25   21:25      75:47
VALJEVO
GIMNAZIJALAC  3:1  25:18  25:16  25:27  25:15    100:76
PANONIJA AS BATAJNICA 1:3   25:233  19:25  14:23  14:25    72:98
SMEČ 5 
ZLATIBOR  1:3  26:24  14:25  22:25 24:26     86:100
 ZAJEČAR
CRNO BELE 011
 0:3  10:25  18:25  15:25     43:75 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XXII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC UŽICE 3:1   25:22  25:18  17:25  25:16    92:81
BEČEJ BAVANIŠTE  3:0 25:17  25:20  25:15      75:52 
LOZNICA
FUTOG  3:2  25:13  25:20  21:25  25:27  15:11 111:96 
TOPLIČKI VITEZOVI VOJVODINA NS SEME 2  2:3 25:17   25:22  23:25 19:25   14:16 106:105 
ŠUMADIJA  TOPLIČANIN 3:1  25:20   25:19 16:25   25:17   91:81 
BANAT  ↔ KOSOVSKA MITROVICA 0:3   23:25  13:25  22:25      58:75
 

 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XXI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
CRNO BELE 011 FOK
 3:0  25:22  25:21  25:20      75:63
ZLATIBOR
ZAJEČAR
 3:0  25:11  25:14  25:13      75:38
AS BATAJNICA SMEČ 5
 3:0 25:18   25:15 25:15       75:48
GIMNAZIJALAC PANONIJA
3:1   25:19  26:24 23:25   25:17    99:85
IVANJICA
VALJEVO 0:3   17:25  19:25  23:25      59:75
  RUMA
RADNIČKI (Kg)
0:3  17:25  17:25  21:25      55:75 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XXI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
KOSOVSKA MITROVICA MLADENOVAC
 0:3  25:27  19:25  18:25     62:77 
TOPLIČANIN BANAT
1:3   17:25  17:25 25:19   18:25   77:94 
VOJVODINA NS SEME 2
ŠUMADIJA 
 3:0  25:17  25:14 25:22      75:53 
FUTOG TOPLIČKI VITEZOVI  3:1 25:21   22:25 25:21   25:18    97:85
BAVANIŠTE
LOZNICA 0:3   24:26  23:25  15:25      62:76
UŽICE
 ↔ BEČEJ
0:3  22:25  23:25   16:25      61:75
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK RADNIČKI (Kg) 0:3   23:25 15:25  21:25       59:75
VALJEVO RUMA  3:0  25:06 25:14  25:20       75:40
PANONIJA IVANJICA
0:3  19:25  19:25  16:25       54:75
SMEČ 5 GIMNAZIJALAC 3 :2  17:25  22:25  25:22  25:19  15:10  104:101 
ZAJEČAR
AS BATAJNICA 0:3  08:25   13:25 15:25       36:75
 CRNO BELE 011
ZLATIBOR 3:1   25:08 25:22   23:25  25:17    98:72
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC BEČEJ 3:0  26:24  25:16   29:27      80:67
LOZNICA UŽICE
3:1  25:27  25:18   25:13  25:19   100:77 
TOPLIČKI VITEZOVI
BAVANIŠTE 
3::0  25:17  25:18  26:24      76:59 
ŠUMADIJA FUTOG 3:2  25:23  18:25  21:25  25:17  15:12  104:102 
VOJVODINA NS SEME 2 BANAT 3:1   25:20 25:22  23:25  25:23    98:90 
KOSOVSKA MITROVICA  ↔ TOPLIČANIN
 3:1 21:25   25:21  25:20  25:18    96:84
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XIX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
ZLATIBOR FOK 3:0  25:17  25:10   25:23     75:50 
AS BATAJNICA CRNO BELE O11 3:2  23:25  25:10  23:25   25:12 15:09  111:81 
GIMNAZIJALAC ZAJEČAR 
3:0  25:22   25:15  25:20     75:57 
IVANJICA SMEČ 5 1:3  24:26  25:18  17:25  23:25    89:94 
RUMA
PANONIJA  0:3 22:25   14:25 18:25      54:75 
 RADNIČKI (Kg)
VALJEVO   2:3  25:22  18:25   25:21 24:26  12:15  104:109
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XIX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
TOPLIČANIN MLADENOVAC 0:3  19:25  19:25  19:25       57:75
VOJVODINA NS SEME 2 KOSOVSKA MITROVICA 
 3:0 25:19  25:11  25:14      75:44 
FUTOG
BANAT 
0:3  18:25  21:25   22:25     61:75 
BAVANIŠTE ŠUMADIJA 1:3   25:22 18:25   17:25 26:28     86:100
UŽICE TOPLIČKI VITEZOVI 3:2  25:21  23:25  16:25  25:20  15:10  104:101 
BEČEJ  ↔ LOZNICA
1:3  18:25   26:24  20:25 17:25    81:99 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XVIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK VALJEVO
0:3 16:25 21:25 23:25     60:75
PANONIJA RADNIČKI (Kg)
0:3  16:25  17:25  20:25      53:75 
SMEČ 5 RUMA  2:3 25:12  19:25  25:13  16:25  10:15  95:90 
ZAJEČAR IVANJICA
0:3   26:28  22:25 23:25       71:78
CRNO BELE 011 GIMNAZIJALAC
3:0  25:16  25:11  25:12      75:39 
ZLATIBOR
AS BATAJNICA
1:3   22:25 24:26   25:22 24:26    95:99 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XVIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
LOZNICA
MLADENOVAC 1:3   16:25  14:25  25:23 22:25     77:98
TOPLIČKI VITEZOVI  BEČEJ 3:2  19:25   25:21  14:25  25:22 15:08  98:101 
ŠUMADIJA UŽICE 3:1  25:23  25:23  23:25   25:21    98:92
BANAT
BAVANIŠTE  3:0  25:18  25:23 25:18       75:59
KOSOVSKA MITROVICA FUTOG 
3:0  25:20  25:22   25:19     75:61 
TOPLIČANIN  ↔ VOJVODINA NS SEME 2  0:3 25:27   25:27  15:25     65:79 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XVII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
AS BATAJNICA FOK 3:0  25:17  27:25  25:19      77:61 
GIMNAZIJALAC ZLATIBOR 0:3  08:25   17:25 22:25      47:75 
IVANJICA  CRNO BELE O11 1:3  18:25  20:25  25:19  16:25     79:94
RUMA ZAJEČAR 2:3   22:25 11:25  25:23  25:23   16:18  99:114
RADNIČKI (Kg)  SMEČ 5 3:1  25:20   22:25  25:15  25:20    97:80
VALJEVO   PANONIJA 3:1   18:25  25:17  25:14  25:16    93:72
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XVII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
VOJVODINA NS SEME 2 MLADENOVAC 3:2 25:21 25:22 18:25 20:25 15:08 103:101
FUTOG   TOPLIČANIN 3:0  25:19  32:30   28:26      85:75
BAVANIŠTE KOSOVSKA MITROVICA 3:0   25:20 25:21  27:25      77:66 
UŽICE BANAT 2:3  24:26  25:20  18:25  25:16  09:15  101:102 
BEČEJ ŠUMADIJA 1:3  11:25  23:25  25:19  23:25    82:94 
LOZNICA  ↔ TOPLIČKI VITEZOVI 3:0  25:15   25:17 25:20      75:52 
 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XVI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK
PANONIJA 3:2   18:25 26:24   25:18 23:25  15:08  107:100 
SMEČ 5 VALJEVO 1:3  15:25   25:14 17:25  17:25     74:89
ZAJEČAR RADNIČKI (Kg)  0:3 14:25   26:28 26:28       66:81
CRNO BELE O11 RUMA 3:1  24:26   25:15  26:24 25:14     100:79
ZLATIBOR IVANJICA  3:0  25:19  25:10  25:11     75:40 
AS BATAJNICA   GIMNAZIJALAC 3:0   25:09 25:20  25:15     75:44 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XVI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC TOPLIČKI VITEZOVI  3:1 25:19  25:19  21:25  25:16    96:79 
ŠUMADIJA LOZNICA 3:1  26:24  25:21  18:25   25:11   94:81 
BANAT BEČEJ 3:0  25:12   28:26  25:23      78:61
KOSOVSKA MITROVICA UŽICE  3:1 25:16   25:19  19:25  25:17    94:77
TOPLIČANIN BAVANIŠTE 3:0  25:21   25:18  25:23     75:62 
VOJVODINA NS SEME 2  ↔ FUTOG 3:1  25:22  23:25  25:17   25:19   98:77 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
GIMNAZIJALAC
FOK
13  25:20  10:25  24:26  23:25     82:96
IVANJICA
AS BATAJNICA  
2:3   16:25  17:25  25:21 25:23  12:15  95:109 
RUMA
ZLATIBOR 0:3   20:25  25:27  22:25      67:77
RADNIČKI (Kg)
CRNO BELE O11 0:3   19:25  20:25  19:25     59:75 
VALJEVO
ZAJEČAR 3:1   25:12 11:25   25:22 25:21     86:80
PANONIJA SMEČ 5 0:3   20:25 21:25   13:25      54:75
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FUTOG
MLADENOVAC 1:3  19:25  19:25  25:20  20:25    83:95 
BAVANIŠTE
VOJVODINA NS SEME 2 1:3  23:25   29:27  15:25 18:25    85:102 
UŽICE
TOPLIČANIN 3:1  25:27  25:17  25:19   25:22    100:85
BEČEJ KOSOVSKA MITROVICA
3:0  27:25  25:20   25:20     77:65 
LOZNICA
BANAT 3:1  28:26   25:19  20:25 25:17    98:87 
TOPLIČKI VITEZOVI  ↔ ŠUMADIJA 1:3  25:23   19:25  18:25  20:25    82:98
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XIV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK SMEČ 5 0:3  18:25   18:25  16:25     52:75 
ZAJEČAR PANONIJA   0:3  18:25   20:25  21:25     59:75 
CRNO BELE 011 VALJEVO 3:2  22:25   25:16  22:25  25:16  15:05 109:87 
ZLATIBOR RADNIČKI (Kg) 3:2  25:19   26:28 25:20   22:25 16:14  114:106 
AS BATAJNICA  RUMA  3:0   25:14 25:20  25:11      75:45 
GIMNAZIJALAC IVANJICA 1:3   25:22 16:25  17:25  22:25    80:97 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XIV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC ŠUMADIJA 2:3   18:25  31:29  21:25  25:17 15:17   110:113
BANAT TOPLIČKI VITEZOVI 3:1 25:20 29:27 20:25 25:19   99:91
KOSOVSKA MITROVICA LOZNICA 1:3  19:25   25:21  25:27  18:25   87:98 
TOPLIČANIN BEČEJ 3:2  19:25  25:20  27:25  24:26   15:10 110:106 
VOJVODINA NS SEME 2 UŽICE  3:0   25:20 25:14  25:17      75:51 
FUTOG  ↔ BAVANIŠTE 3:0  25:21  25:11  25:23      75:55 
 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
IVANJICA FOK 3:0  25:13   25:15 25:20      75:48 
RUMA  GIMNAZIJALAC 3:0   27:25  25:15 25:19       77:59
RADNIČKI (Kg) AS BATAJNICA 0:3  25:27   25:27  10:25      60:79
VALJEVO ZLATIBOR 2:3  25:21  12:25   25:17 23:25  10:15  95:103 
PANONIJA   CRNO BELE 011  0:3 11:25  19:25  12:25      42:75 
SMEČ 5 ZAJEČAR 2:3   19:25  25:21  25:15  19:25 10:15   98:101
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
BAVANIŠTE MLADENOVAC 0:3  20:25   18:25  13:25      51:75
UŽICE  FUTOG  1:3 22:25  25:17  23:25   17:25 87:92 
BEČEJ VOJVODINA NS SEME 2 1:3  22:25  25:23  18:25  12:25    77:98 
LOZNICA TOPLIČANIN  3:0 25:19  25:23   25:19 75:61 
TOPLIČKI VITEZOVI KOSOVSKA MITROVICA 3:1   20:25  25:19  25:17  25:20   95:81 
ŠUMADIJA  ↔ BANAT 3:2  23:25  25:17  25:21  17:25  15:13  105:101 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK ZAJEČAR 0:3  08:25  15:25   21:25  44:75
CRNO BELE 011 SMEČ 5
3:1  25:14  25:11   25:27  27:25 102:77 
ZLATIBOR PANONIJA   3:1  25:15  21:25   25:20 25:20  96:80 
AS BATAJNICA VALJEVO
3:0  25:18  25:23   25:15 75:56 
GIMNAZIJALAC
RADNIČKI (Kg) 0:3   09:25 16:25  15:25  40:75 
IVANJICA RUMA  3:0 25:19   25:22 25:21  75:62 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC BANAT 3:1   25:21  18:25  29:27 25:12  97:85 
 KOSOVSKA MITROVICA ŠUMADIJA
3:0  25:17   25:19  25:21 75:57 
TOPLIČANIN TOPLIČKI VITEZOVI 1:3  22:25  23:25   25:21 20:25  90:96 
LOZNICA
VOJVODINA NS SEME 2 3:2  19:25  25:18  21:25  25:22  20:18  110:109 
FUTOG BEČEJ  3:0 25:15  25:19   25:18 75:52 
BAVANIŠTE  ↔ UŽICE 3:2  17:25   25:12 25:17   18:25  17:15 108:94 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
RUMA   FOK
2:3  25:21  23:25  16:25  25:19  10:15  99:105
IVANJICA  RADNIČKI (Kg)  2:3  22:25  24:26  25:11  25:17  11:15 107:94
GIMNAZIJALAC VALJEVO 0:3
14:25
17:2
22:25
53:75
AS BATAJNICA PANONIJA   3:0
25:14
25:18
25:20
75:52
ZLATIBOR
SMEČ 5  3:0 25:16 25:23 25:19 75:58
CRNO BELE 011 ZAJEČAR 3:0
25:15
25:15
28:26
78:56
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
UŽICE  MLADENOVAC
1:3 22:25 17:25 25:23 24:26   88:99
 BAVANIŠTE BEČEJ  0:3  17:25 21:25   22:25     60:75 
FUTOG LOZNICA
3:2 25:27 25:17 19:25 25:23 15:09 109:101
VOJVODINA NS SEME 2 TOPLIČKI VITEZOVI  3:1  25:06  25:19  11:25  30:28   91:78
TOPLIČANIN ŠUMADIJA 1:3 18:25 24:26 25:20 18:25   85:96
KOSOVSKA MITROVICA  ↔ BANAT 2:3  25:18   22:25  25:22  17:25  09:15  98:105
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  X KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK CRNO BELE 011
0:3  15:25  18:25  14:25   47:75
ZAJEČAR ZLATIBOR 3:1   09:25 25:22  25:18  25:19   84:84
SMEČ 5
AS BATAJNICA 0:3   22:25 17:25  19:25   58:75
PANONIJA GIMNAZIJALAC  
2:3   18:25  25:14 19:25  25:12   13:15  100:91
VALJEVO
IVANJICA 3:0  29:27  25:19   25:17  79:63
RADNIČKI (Kg) RUMA 3:0   25:13 25:10  25:20  75:43 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  X KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC KOSOVSKA MITROVICA
3:0   25:16  25:20  25:23 75:59 
BANAT TOPLIČANIN  3:1 25:18  24:26   25:22 25:12  99:78 
ŠUMADIJA VOJVODINA NS SEME 2
1:3   25:17  26:28 21:25  22:25  94:95 
TOPLIČKI VITEZOVI FUTOG  1:3  23:25  16:25  25:22  20:25 84:97 
LOZNICA BAVANIŠTE  3:0  25:12  25:17  25:14  75:43
BEČEJ
 ↔ UŽICE  2:3 17:25   25:20  22:25  25:20  10:15 99:105 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  IX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
RADNIČKI (Kg)  FOK
3:1   24:26 25:13   25:13  25:23  99:75
RUMA      VALJEVO  0:3  19:25  18:25  16:25  53:75 
IVANJICA   PANONIJA 3:0  25:23  25:14   25:21  75:58
GIMNAZIJALAC   SMEČ 5 1:3  20:25  08:25  25:14  05:25  58:89 
AS BATAJNICA ZAJEČAR  3:0  25:18   25:14  25:21 75:53 
ZLATIBOR  CRNO BELE 011 2:3   25:16  25:17 21:25   25:27 07:15  103:100 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  IX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
BEČEJ  MLADENOVAC   0:3  14:25  14:25   21:25 49:75 
UŽICE  LOZNICA  3:2  25:23  20:25  20:25   25:19 15:09  105:101 
BAVANIŠTE TOPLIČKI VITEZOVI 1:3   20:25  26:24  23:25  22:25   91:99 
FUTOG ŠUMADIJA 3:2   25:18  22:25  25:23  16:25  15:08 103:99 
BANAT  VOJVODINA NS SEME 2  1:3  21:25 21:25   25:20  20:25   87:95 
TOPLIČANIN  ↔ KOSOVSKA MITROVICA 0:3  20:25   17:25  22:25     59:75 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK  ZLATIBOR  0:3  18:25  17:25 16:25  51:75 
CRNO BELE 011 AS BATAJNICA 0:3   18:25  18:25  22:25  58:75
ZAJEČAR    GIMNAZIJALAC  3:0
26:24
25:13
25:20
76:57
SMEČ 5  IVANJICA 1:3
26:24
21:25
21:25
19:25
87:99
PANONIJA RUMA      3:0  25:21  25:19  27:25   77:65
VALJEVO  RADNIČKI (Kg) 3:0   25:16  25:13 25:21  75:50 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC   TOPLIČANIN  3:0 25:22  25:13   25:19  75:54
KOSOVSKA MITROVICA  VOJVODINA NS SEME 2 2:3  25:21  21:25  17:25  25:20  06:15  94:106 
BANAT  FUTOG 3:2 22:25 20:25 25:16 25:23 15:11 107:100
ŠUMADIJA BAVANIŠTE 3:1  25:16   25:11 22:25   25:22 97:74 
TOPLIČKI VITEZOVI UŽICE  3:2   25:22  25:18  20:25  11:25  15:12 96:102 
LOZNICA    ↔ BEČEJ  0:3   14:25 13:25  12:25  39:75 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VII KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
VALJEVO  FOK  3:0  25:19  25:07 25:18   75:44
RADNIČKI (Kg) PANONIJA    3:0 25:16   25:22 25:18   75:56
RUMA     
SMEČ 5     0:3  15:25  25:27  21:25  61:77 
IVANJICA  ZAJEČAR  3:1  17:25 25:16  25:13   25:16  92:70
GIMNAZIJALAC  CRNO BELE 011 0:3   15:25 20:25  21:25  56:75 
AS BATAJNICA  ZLATIBOR 3:2  25:21   17:25 23:25  25:16  18:16  108:103 
 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC  LOZNICA 3:0   25:18  25:21  25:12 75:51 
BEČEJ TOPLIČKI VITEZOVI 3:1 25:22 23:25 25:18 25:19   98:84
UŽICE ŠUMADIJA 1:3 20:25 22:25 25:13 22:25   89:88
BAVANIŠTE BANAT 0:3 15:25 18:25 20:25     53:75
FUTOG KOSOVSKA MITROVICA 3:2 25:13 21:25 17:25 25:20 15:06 103:89
VOJVODINA NS SEME 2    ↔ TOPLIČANIN  3:0  25:20 25 :21   25:18  75:59
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK AS BATAJNICA 0:3  14:25  12:25  08:25  34:75 
ZLATIBOR GIMNAZIJALAC  3:0   25:16 25:10  25:20  75:46 
CRNO BELE 011 IVANJICA 3:2   19:25 25:18   25:22  19:25  15:06  103:96
 ZAJEČAR RUMA    3:0  25:21   25:18  25:15 75:54 
SMEČ 5      RADNIČKI (Kg) 1:3
21:25
22:25
25:14
14:25
82:89
PANONIJA  VALJEVO 3:2   22:25 24:26  25:20  25:22  15:10  111:103 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC  VOJVODINA NS SEME 2    3:1 22:25   25:16  25:16 25:16  97:73 
TOPLIČANIN FUTOG 2:3  18:25   20:25  25:20  25:17  12:15 100:102 
KOSOVSKA MITROVICA BAVANIŠTE  3:1 25:27  25:19   25:19  25:23 100:88 
BANAT UŽICE 3:1   23:25 25:17  27:25  30:28  105:95 
ŠUMADIJA BEČEJ 1:3  25:22  24:26  20:25  17:25  86:98 
TOPLIČKI VITEZOVI   ↔ LOZNICA 2:3  18:25   22:25 25:20  25:23  07:15  97:108 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  V KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
PANONIJA FOK  3:1  28:30 25:12   25:17 26:24  104:83 
VALJEVO SMEČ 5
3:0
25:18
25:17
25:10
75:45
RADNIČKI (Kg)  ZAJEČAR 1:3   24:26 25:21  14:25   19:25  82:97
RUMA
CRNO BELE 011   0:3  17:25  19:25 17:25  53:75 
IVANJICA
ZLATIBOR 0:3   19:25 19:25  13:25  51:75 
GIMNAZIJALAC  AS BATAJNICA  0:3  19:25  09:25 10:25  38:75 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  V KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
TOPLIČKI VITEZOVI MLADENOVAC   0:3 20:25   20:25 18:25  58:75 
LOZNICA ŠUMADIJA  3:2 25:16   23:25 25:15  19:25  15:10  107:91 
BEČEJ BANAT 1:3  23:25   21:25  28:26 21:25  93:101 
UŽICE KOSOVSKA MITROVICA 3:0   25:14  25:21  25:15 75:50 
BAVANIŠTE TOPLIČANIN  1:3  24:26  19:25 25:17   26:28 94:96 
FUTOG  ↔ VOJVODINA NS SEME 2
 1:3  25:23  17:25 23:25   18:25 83:98 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  IV KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
FOK GIMNAZIJALAC 1:3  19:25  25:20  20:25   18:25  82:95
AS BATAJNICA IVANJICA 3:1   25:09  25:21 22:25   25:14 97:69 
ZLATIBOR  RUMA 3:0   25:17 25:18  25:10  75:45 
CRNO BELE 011 RADNIČKI (Kg)  3:1   25:21  17:25  25:15  25:15  92:76
ZAJEČAR
VALJEVO 1:3   18:25  25:22  17:25  17:25 77:97 
SMEČ 5 PANONIJA  1:3 22:25  21:25   25:21  19:25  87:96
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  IV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC   FUTOG  3:0 25:13
25:18
 25:20  75:51
VOJVODINA NS SEME 2  BAVANIŠTE
 3:1  25:12 25:17 21:25 25:16  96:70
TOPLIČANIN  UŽICE  0:3 23:25 19:25 24:26     66:76
KOSOVSKA MITROVICA   BEČEJ  0:3  11:25 15:25 23:25  49:75
BANAT LOZNICA  3:0
 25:22  25:13  25:20     75:55
ŠUMADIJA   ↔ TOPLIČKI VITEZOVI 3:0
 25:11 25:17
25:17
75:45
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  III KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
SMEČ 5  FOK 0:3  23:25   13:25 23:25  59:75 
PANONIJA ZAJEČAR 3:0  25:14  25:16   25:15 75:45 
VALJEVO CRNO BELE 011  3:1  16:25  25:22  25:20   25:15 91:82 
RADNIČKI (Kg) ZLATIBOR 1:3  12:25  25:23  22:25  15:25  74:98 
RUMA  AS BATAJNICA 0:3  16:25   17:25  21:25 54:75 
IVANJICA GIMNAZIJALAC 1:3  18:25  21:25  27:25  18:25   84:100
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  III KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
ŠUMADIJA MLADENOVAC 1:3  16:25  17:27  25:23  16:25  74:98 
TOPLIČKI VITEZOVI
BANAT 0:3   12:25 10:25  16:25  38:75 
LOZNICA
KOSOVSKA MITROVICA 3:1   25:20  25:18  22:25  25:22 97:85 
BEČEJ
TOPLIČANIN  1:3 22:25  25:17   20:25  21:25  88:92
UŽICE
VOJVODINA NSS 2  0:3 25:27   18:25  19:25 62:77 
BAVANIŠTE  ↔ FUTOG  0:3  22:25 23:25  22:25  67:75 
 
  
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  II KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
FOK  IVANJICA 3:0  25:20   25:21  25:22 75:63 
GIMNAZIJALAC RUMA 1:3  29:27  14:25  09:25  16:25  68:102 
AS BATAJNICA RADNIČKI (Kg)   3:0  25:15  25:09  25:15  75:39
ZLATIBOR VALJEVO 2:3  25:17  25:17  18:25  16:25  14:16  98:100 
CRNO BELE 011  PANONIJA  3:0  25:22  25:23  25:14 75:59 
ZAJEČAR SMEČ 5 3:2  25:12  14:25   25:20  15:25 15:09  94:91 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  II KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
MLADENOVAC BAVANIŠTE 3:0  25:12  25:13  25:12  75:37 
FUTOG
UŽICE 3:2  25:19  21:25  26:28  25:19  17:15  114:106 
VOJVODINA NSS 2
BEČEJ 3:2  22:25   25:27  25:18  25:18  15:12  112:100
TOPLIČANIN
LOZNICA  1:3  18:25  21:25  25:19 18:25  82:94 
KOSOVSKA MITROVICA TOPLIČKI VITEZOVI 3:0  25:17  25:23  28:26  78:66 
BANAT  ↔ ŠUMADIJA 3:1  25:21  25:23  17:25  25:21  92:90 
 

  
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  I KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
ZAJEČAR  FOK 3:0  25:14   25:17  25:21  75:52
SMEČ 5 CRNO BELE 011  1:3  25:21  14:25  08:25  07:25  54:96 
PANONIJA ZLATIBOR 0:3  17:25  17:25  20:25  54:75 
VALJEVO AS BATAJNICA 3:1  19:25  25:20  25:22  28:26  97:93 
RADNIČKI (Kg)  GIMNAZIJALAC 2:3  25:09  21:25  25:16  20:25  11:15  102:90 
RUMA IVANJICA 2:3  25:13  25:18  21:25  23:25  12:15  106:96 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  I KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
BANAT MLADENOVAC 2:3   25:27  25:18  30:28  15:25  06:15  101:113
 ŠUMADIJA KOSOVSKA MITROVICA 2:3  19:25  25:23  25:15  22:25   13:15  104:103
TOPLIČKI VITEZOVI TOPLIČANIN 0:3  21:25  14:25  21:25  56:75 
VOJVODINA NSS 2 
LOZNICA 3:0  25:21  25:18  25:17  75:56 
BEČEJ
FUTOG 2:3  26:24   19:25 25:18  18:25   09:15 97:107 
UŽICE  ↔ BAVANIŠTE  3:0  25:22  25:19  25:19 75:60 
 
 

3:0 25:18 25:13 25:21   75:52

BPSlogo700