Rezultati Prve "B" lige

Rezultati Prve "B" lige
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  XII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK ZAJEČAR 0:3  08:25  15:25   21:25      44:75
CRNO BELE 011 SMEČ 5
3:1  25:14  25:11   25:27  27:25   102:77 
ZLATIBOR PANONIJA   3:1  25:15  21:25   25:20 25:20    96:80 
AS BATAJNICA VALJEVO
3:0  25:18  25:23   25:15     75:56 
GIMNAZIJALAC
RADNIČKI (Kg) 0:3   09:25 16:25  15:25      40:75 
IVANJICA RUMA  3:0 25:19   25:22 25:21      75:62 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  XII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC BANAT 3:1   25:21  18:25  29:27 25:12    97:85 
 KOSOVSKA MITROVICA ŠUMADIJA
             
TOPLIČANIN TOPLIČKI VITEZOVI 1:3  22:25  23:25   25:21 20:25    90:96 
LOZNICA
VOJVODINA NS SEME 2              
FUTOG BEČEJ  3:0 25:15  25:19   25:18     75:52 
BAVANIŠTE  ↔ UŽICE 3:2  17:25   25:12 25:17   18:25  17:15 108:94 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  X KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK CRNO BELE 011
ZAJEČAR ZLATIBOR
SMEČ 5
AS BATAJNICA 0:3   22:25 17:25  19:25   58:75
PANONIJA GIMNAZIJALAC  
VALJEVO
IVANJICA 3:0  29:27  25:19   25:17  79:63
RADNIČKI (Kg) RUMA 3:0   25:13 25:10  25:20  75:43 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  X KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC KOSOVSKA MITROVICA
3:0   25:16  25:20  25:23 75:59 
BANAT TOPLIČANIN
ŠUMADIJA VOJVODINA NS SEME 2
1:3   25:17  26:28 21:25  22:25  94:95 
TOPLIČKI VITEZOVI FUTOG  1:3  23:25  16:25  25:22  20:25 84:97 
LOZNICA BAVANIŠTE
BEČEJ
 ↔ UŽICE
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  IX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
RADNIČKI (Kg)  FOK
RUMA      VALJEVO  0:3  19:25  18:25  16:25  53:75 
IVANJICA   PANONIJA 3:0  25:23  25:14   25:21  75:58
GIMNAZIJALAC   SMEČ 5 1:3  20:25  08:25  25:14  05:25  58:89 
AS BATAJNICA ZAJEČAR  3:0  25:18   25:14  25:21 75:53 
ZLATIBOR  CRNO BELE 011 2:3   25:16  25:17 21:25   25:27 07:15  103:100 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  IX KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
BEČEJ  MLADENOVAC   0:3  14:25  14:25   21:25 49:75 
UŽICE  LOZNICA  3:2  25:23  20:25  20:25   25:19 15:09  105:101 
BAVANIŠTE TOPLIČKI VITEZOVI              
FUTOG ŠUMADIJA 3:2   25:18  22:25  25:23  16:25  15:08 103:99 
VOJVODINA NS SEME 2 BANAT               
TOPLIČANIN  ↔ KOSOVSKA MITROVICA              
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK  ZLATIBOR
CRNO BELE 011 AS BATAJNICA 0:3   18:25  18:25  22:25  58:75
ZAJEČAR    GIMNAZIJALAC 
SMEČ 5  IVANJICA 1:3
26:24
21:25
21:25
19:25
87:99
PANONIJA RUMA      3:0  25:21  25:19  27:25   77:65
VALJEVO  RADNIČKI (Kg) 3:0   25:16  25:13 25:21  75:50 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VIII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC   TOPLIČANIN  3:0 25:22  25:13   25:19  75:54
KOSOVSKA MITROVICA  VOJVODINA NS SEME 2
BANAT  FUTOG 3:2 22:25 20:25 25:16 25:23 15:11 107:100
ŠUMADIJA BAVANIŠTE
TOPLIČKI VITEZOVI UŽICE  3:2   25:22  25:18  20:25  11:25  15:12 96:102 
LOZNICA    ↔ BEČEJ  0:3   14:25 13:25  12:25  39:75 
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VII KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
VALJEVO  FOK
RADNIČKI (Kg) PANONIJA    3:0 25:16   25:22 25:18   75:56
RUMA     
SMEČ 5     0:3  15:25  25:27  21:25  61:77 
IVANJICA  ZAJEČAR  3:1  17:25 25:16  25:13   25:16  92:70
GIMNAZIJALAC  CRNO BELE 011 0:3   15:25 20:25  21:25  56:75 
AS BATAJNICA  ZLATIBOR 3:2  25:21   17:25 23:25  25:16  18:16  108:103 
 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VII KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC  LOZNICA 3:0   25:18  25:21  25:12 75:51 
BEČEJ TOPLIČKI VITEZOVI 3:1 25:22 23:25 25:18 25:19   98:84
UŽICE ŠUMADIJA 1:3 20:25 22:25 25:13 22:25   89:88
BAVANIŠTE BANAT 0:3 15:25 18:25 20:25     53:75
FUTOG KOSOVSKA MITROVICA 3:2 25:13 21:25 17:25 25:20 15:06 103:89
VOJVODINA NS SEME 2    ↔ TOPLIČANIN  3:0  25:20 25 :21   25:18  75:59
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA    ZA SENIORKE   -  VI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
FOK AS BATAJNICA 0:3  14:25  12:25  08:25  34:75 
ZLATIBOR GIMNAZIJALAC  3:0   25:16 25:10  25:20  75:46 
CRNO BELE 011 IVANJICA 3:2   19:25 25:18   25:22  19:25  15:06  103:96
 ZAJEČAR RUMA    3:0  25:21   25:18  25:15 75:54 
SMEČ 5      RADNIČKI (Kg)
PANONIJA  VALJEVO 3:2   22:25 24:26  25:20  25:22  15:10  111:103 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  VI KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC  VOJVODINA NS SEME 2    3:1 22:25   25:16  25:16 25:16  97:73 
TOPLIČANIN FUTOG 2:3  18:25   20:25  25:20  25:17  12:15 100:102 
KOSOVSKA MITROVICA BAVANIŠTE  3:1 25:27  25:19   25:19  25:23 100:88 
BANAT UŽICE 3:1   23:25 25:17  27:25  30:28  105:95 
ŠUMADIJA BEČEJ 1:3  25:22  24:26  20:25  17:25  86:98 
TOPLIČKI VITEZOVI   ↔ LOZNICA 2:3  18:25   22:25 25:20  25:23  07:15  97:108 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  V KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
PANONIJA FOK  3:1  28:30 25:12   25:17 26:24  104:83 
VALJEVO SMEČ 5
3:0
25:18
25:17
25:10
75:45
RADNIČKI (Kg)  ZAJEČAR 1:3   24:26 25:21  14:25   19:25  82:97
RUMA
CRNO BELE 011   0:3  17:25  19:25 17:25  53:75 
IVANJICA
ZLATIBOR 0:3   19:25 19:25  13:25  51:75 
GIMNAZIJALAC  AS BATAJNICA  0:3  19:25  09:25 10:25  38:75 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  V KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
TOPLIČKI VITEZOVI MLADENOVAC   0:3 20:25   20:25 18:25  58:75 
LOZNICA ŠUMADIJA  3:2 25:16   23:25 25:15  19:25  15:10  107:91 
BEČEJ BANAT 1:3  23:25   21:25  28:26 21:25  93:101 
UŽICE KOSOVSKA MITROVICA 3:0   25:14  25:21  25:15 75:50 
BAVANIŠTE TOPLIČANIN  1:3  24:26  19:25 25:17   26:28 94:96 
FUTOG  ↔ VOJVODINA NS SEME 2
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  IV KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
FOK GIMNAZIJALAC 1:3  19:25  25:20  20:25   18:25  82:95
AS BATAJNICA IVANJICA 3:1   25:09  25:21 22:25   25:14 97:69 
ZLATIBOR  RUMA 3:0   25:17 25:18  25:10  75:45 
CRNO BELE 011 RADNIČKI (Kg)  3:1   25:21  17:25  25:15  25:15  92:76
ZAJEČAR
VALJEVO 1:3   18:25  25:22  17:25  17:25 77:97 
SMEČ 5 PANONIJA  1:3 22:25  21:25   25:21  19:25  87:96
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE  -  IV KOLO
Domaćin Gost   I II III IV V Σ
MLADENOVAC   FUTOG  3:0 25:13
25:18
 25:20  75:51
VOJVODINA NS SEME 2  BAVANIŠTE
 3:1  25:12 25:17 21:25 25:16  96:70
TOPLIČANIN  UŽICE  0:3 23:25 19:25 24:26     66:76
KOSOVSKA MITROVICA   BEČEJ  0:3  11:25 15:25 23:25  49:75
BANAT LOZNICA  3:0
 25:22  25:13  25:20     75:55
ŠUMADIJA   ↔ TOPLIČKI VITEZOVI 3:0
 25:11 25:17
25:17
75:45
 
 
 
 
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  III KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
SMEČ 5  FOK 0:3  23:25   13:25 23:25  59:75 
PANONIJA ZAJEČAR 3:0  25:14  25:16   25:15 75:45 
VALJEVO CRNO BELE 011  3:1  16:25  25:22  25:20   25:15 91:82 
RADNIČKI (Kg) ZLATIBOR 1:3  12:25  25:23  22:25  15:25  74:98 
RUMA  AS BATAJNICA 0:3  16:25   17:25  21:25 54:75 
IVANJICA GIMNAZIJALAC 1:3  18:25  21:25  27:25  18:25   84:100
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  III KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
ŠUMADIJA MLADENOVAC 1:3  16:25  17:27  25:23  16:25  74:98 
TOPLIČKI VITEZOVI
BANAT 0:3   12:25 10:25  16:25  38:75 
LOZNICA
KOSOVSKA MITROVICA 3:1   25:20  25:18  22:25  25:22 97:85 
BEČEJ
TOPLIČANIN  1:3 22:25  25:17   20:25  21:25  88:92
UŽICE
VOJVODINA NSS 2  0:3 25:27   18:25  19:25 62:77 
BAVANIŠTE  ↔ FUTOG  0:3  22:25 23:25  22:25  67:75 
 
  
 
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  II KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
FOK  IVANJICA 3:0  25:20   25:21  25:22 75:63 
GIMNAZIJALAC RUMA 1:3  29:27  14:25  09:25  16:25  68:102 
AS BATAJNICA RADNIČKI (Kg)   3:0  25:15  25:09  25:15  75:39
ZLATIBOR VALJEVO 2:3  25:17  25:17  18:25  16:25  14:16  98:100 
CRNO BELE 011  PANONIJA  3:0  25:22  25:23  25:14 75:59 
ZAJEČAR SMEČ 5 3:2  25:12  14:25   25:20  15:25 15:09  94:91 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  II KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
MLADENOVAC BAVANIŠTE 3:0  25:12  25:13  25:12  75:37 
FUTOG
UŽICE 3:2  25:19  21:25  26:28  25:19  17:15  114:106 
VOJVODINA NSS 2
BEČEJ 3:2  22:25   25:27  25:18  25:18  15:12  112:100
TOPLIČANIN
LOZNICA  1:3  18:25  21:25  25:19 18:25  82:94 
KOSOVSKA MITROVICA TOPLIČKI VITEZOVI 3:0  25:17  25:23  28:26  78:66 
BANAT  ↔ ŠUMADIJA 3:1  25:21  25:23  17:25  25:21  92:90 
 

  
 

2020/2021

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA        ZA SENIORKE   -  I KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
ZAJEČAR  FOK 3:0  25:14   25:17  25:21  75:52
SMEČ 5 CRNO BELE 011  1:3  25:21  14:25  08:25  07:25  54:96 
PANONIJA ZLATIBOR 0:3  17:25  17:25  20:25  54:75 
VALJEVO AS BATAJNICA 3:1  19:25  25:20  25:22  28:26  97:93 
RADNIČKI (Kg)  GIMNAZIJALAC 2:3  25:09  21:25  25:16  20:25  11:15  102:90 
RUMA IVANJICA 2:3  25:13  25:18  21:25  23:25  12:15  106:96 
 
 
2020/2021
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PRVA "B" LIGA       ZA SENIORE   -  I KOLO
Domaćin Gost I II III IV V Σ
BANAT MLADENOVAC 2:3   25:27  25:18  30:28  15:25  06:15  101:113
 ŠUMADIJA KOSOVSKA MITROVICA 2:3  19:25  25:23  25:15  22:25   13:15  104:103
TOPLIČKI VITEZOVI TOPLIČANIN 0:3  21:25  14:25  21:25  56:75 
VOJVODINA NSS 2 
LOZNICA 3:0  25:21  25:18  25:17  75:56 
BEČEJ
FUTOG 2:3  26:24   19:25 25:18  18:25   09:15 97:107 
UŽICE  ↔ BAVANIŠTE  3:0  25:22  25:19  25:19 75:60 
 
 

3:0 25:18 25:13 25:21   75:52

BPSlogo700