Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Пожаревљани представили покер појачања

Млади радник има озбиљне амбиције у наредној сезони. Пожаревљани су у једном дану представили чак четири нова одбојкаша који су већ задужили своју опрему.

Најзвучнији играч у овом квартету је свакако искусни техничар Жарко Кисић, који ће од наредне сезоне бити задужен за организацију игре. Кисић је у каријери играо за Партизан у два наврата, а био је члан и Војводине.

На месту коректора ће се од наредне сезоне наћи украјински интернационалац Андреј Тупчи, који ће на тој позицји заменити Младена Бојовића, новог првотимца Рибнице. Украјинац је у сезони 2019/20. наступао за Нови Пазар, што игра велику улогу када је адаптација у питању.

Нови тандем на позицији средњег блокера у екипи која је прошле сезоне освојила сребрну медаљу у Купу Србије, биће Немања Чубрило, доскорашњи играч Војводине, као и Марко Синђелић који се враћа у домаћу одбојку после сезоне проведене у Украјини и Пољској.

Почетак нове сезоне у Суперлиги заказан је за 14. октобар, док ће такмичење у Купу Србије стартовати 8. октобра.

Odbojkica prodavnica enter400

Дубочица је, након истинске борбе, драме у пет чинова, успела да сруши фаворизовану Црвену звезду на свом терену. Ипак, детаљ који је многим љубитељима одбојке привукао пажњу јесте да се поред аут линије домаће екипе није налазио Марјан Николић, већ његов први помоћник Милан Ивковић. А онда је, током вечери, извор близак лесковачком клубу потврдио да ће у наставку сезоне то бити уобичајено, јер се Николић сели на Фарска острва, где ће обављати улогу селектора сениорске репрезентације и координатора рада млађих категорија, док ће Ивковић преузети улогу првог тренера Лесковчана.

Драстична промена у Лесковцу: Марјан Николић селектор Фарских острва

Одбојкаши Дубочице из Лесковца забележили су велики тријумф у последњој утакмици 4. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Лесковчани су, на свом терену, поразили Црвену звезду са 3:2, по сетовима 23:25, 25:20, 19:25, 25:22 и 16:14.

Лесковчани прекинули црну серију: Дубочица поразила Звезду након драме

Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца уписале су победу у 6. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су славиле над екипом Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:20, 25:19.

ТЕНТ убедљив против Крсташицa

Пожаревљани нанели први пораз Спартаку, Раднички наставио низ

Одбојкаши Војводине Моцарт тријумфовали су у дербију 4. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Марка Наранчића је вечерас, у Тополи, надиграла Карађорђе са 3:2, по сетовима 25:22, 21:25, 25:22, 19:25 и 15:13.

Војводина се осамила на челу табеле!

Одбојкашице Партизана ЦБС забележиле су минимални тријумф у 6. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Ненада Живановића су вечерас, као гошће, победиле Лесковац 98 са 3:2, по сетовима 32:30, 19:25, 25:22, 19:25 и 15:10.

Партизан влада тај-брејком!