Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Слободан Бошкан најбољи тренер у Србији у прошлој сезони

Слободан Бошкан, тренер Војводине НС семе из Новог Сада, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2020/2021. и првака Србије, проглашен је за најбољег тренера у конкуренцији сениора у сезони 2020/2021. у избору Удружења одбојкашких тренера Србије.

Душко Николић, председник УОТС, предао је награду Бошкану у паузи између првог и другог сета меча XI Супер купа 2021. у конкуренцији одбојкаша између Рибнице и Војводине НС семе у дворани СЦ Ибар у Краљеву.

Odbojkica prodavnica enter400

Одбојкаши Ниша забележили су тријумф у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Драгана Светозаревића је вечерас, на свом терену, надиграла Млади радник са 3:2, по сетовима 25:22, 25:16, 15:25, 16:25 и 16:14.

Ниш се коцкао, па срушио Пожаревљане

Одбојкашице суботичког Спартака оствариле су први овосезонски тријумф у 10. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Популарне „голубице” су вечерас, на свом терену, надиграле Срем са 3:1, по сетовима 18:25, 25:16, 25:16 и 25:18.

Голубице дочекале први тријумф

Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у првој утакмици полуфинала Купа Србије. Екипа Мирјане Мусулин је вечерас, у Лајковцу, надиграла Железничар са максималних 3:0, по сетовима 25:19, 25:22 и 25:22.

Убљанкама брејк у Лајковцу

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су минимални тријумф у првој утакмици полуфинала Купа Србије. Екипа Милана Гршића је вечерас, на свом терену, након велике борбе надиграла ТЕНТ са 3:2, по сетовима 30:28, 25:22, 15:25, 14:25 и 15:9.

Звезда изненадила браниоца Купа!

Субота је за све истинске љубитеље одбојке била као празник. Поред четири меча у мушкој конкуренцији, све утакмице које су даме одиграле у оквиру 9. коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге биле су на програму првог дана викенда. У центру пажње је свакако био дуел између пазовачког Јединства и Железничара, у којем су домаће одбојкашице оствариле велики тријумф, док је Раднички Бластерс поново био кобан по фаворита, овог пута вицешампиона Србије. До очекиваних тријумфа стигле су одбојкашице ТЕНТ-а, Црвене звезде и ужичког Јединства, а Партизан ЦБС је још једном доказао да је суверени владар тај-брејкa.

Преглед 9. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Суботњи маратон