Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Црвена звезда поражена у Италији

Одбојкашице Црвене звезде поражене су у Италији у 4. колу Лиге шампиона. Екипа Игор Горгонзола Новара је савладала црвено-беле са 3:0, по сетовима 25:17, 25:15 и 25:22. 
 
Црвена звезда је освојила један бод у Лиги шампиона и налази се на четвртом месту у групи Ц. 
 
Нису имале Београђанке решење у прва два сета за расположене одбојкашице Новаре. Држао је домаћи тим све у својим рукама, а функционисао им је сваки елемент игре. Предводиле су Каракурт и Адамс сјајним нападима своју екипу и врло брзо је на семафору било 2:0 за Новару.
 
Најузбудљивији је био трећи сет, а Црвена звезда је пружила свој максимум и на тренутак запретила фаворизованој италијанској екипи. Имао је тим који предводи Ратко Павличевић вођство од почетка па све до завршнице сета. Међутим, при резултату 22:20 за госте, Новара је направила пет узастопних поена и тако стигла до максималног тријумфа. 
 
czvnov1
 
Најефикаснија код црвено-белих била је Тара Таубнер са 11, а пратила је Ана Живојиновић са 8 поена. 
 
czvnov2
 

Црвена звезда ће у 5. колу Лиге шампиона дочекати турски Вакифбанк, а утакмица ће се одиграти у уторак, 31. јануара од 19.00 часова у дворани СЦ "Вождовац"

Odbojkica prodavnica enter400

Одбојкашице Јединства из Ужица забележиле су победу у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Дарка Закоча је данас, као гост, надиграла Београд након истинске борбе са 3:2, по сетовима 27:29, 30:28, 26:28, 25:12 и 15:9.

Ужичанке преживеле маратон у престоници!

Одбојкаши Црвене звезде уписали су тријумф у дербију 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ивице Јевтића је вечерас, у Крагујевцу, након преокрета, поразила Раднички доо са 3:1, по сетовима 24:26, 25:23, 25:19 и 25:18.

Звезда ноћи на лидерској позицији!

На теренима широм Србије су у петак и суботу одигране све утакмице 18. рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги. Како је крај лигашког дела сезоне све ближи, тако су све екипе свесне да остаје све мање простора за грешку, што је и те како било приметно и у самим мечевима. Дефинитивно је дерби кола оправдао то звање, пошто је Војводина након велике борбе успела да заустави шампиона Србије. А подједнако интересантно било је и у Старој Пазови, где је Звезда успела да надигра Јединство након маратона. Максималним победама радовали су се одбојкаши Такова, Карађорђа и Спартака, а успешан је био и Ниш, пошто је након четири одиграна сета остварио злата вредну победу над тимом из Великог Градишта.

Преглед 18. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Све мање простора за грешку

Протеклог викенда, прецизније у петак и суботу, одигране су све утакмице 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Самим тим, свима нам је јасно да је крај лигашког дела првенства све ближи, пошто ћемо за нешто мање од три недеље знати ко ће се радовати, а коме неће бити до тога, иако су већ сада неке ствари кристално јасне. Током минулог викенда ТЕНТ је наставио своју серију победа, док се пазовачко Јединство експресно вратило на победничке стазе. Сремице су везале другу победу и то над екипом Београда, док су Ужичанке након два пораза у низу прекинуле црну серију победом над Лесковцем, а до тријумфа је стигао и шампион на гостовању Радничком. Ипак, дефинитивно је утакмица кола, на папиру, одиграна у петак, а Црвена звезда је, на велико изненађење, успела да резултатски убедљиво надигра новопеченог освајача Купа Србије, екипу Уба.

Преглед 19. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Узбуна, ближи се крај!

Одбојкаши Црвене звезде забележили су тријумф у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Звезда је вечерас, у Старој Пазови, након истинске борбе надиграла Јединство са 3:2, по сетовима 26:28, 25:21, 39:37, 23:25 и 15:6.

Звезда преживела у Пазови