Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Пожаревљани представили покер појачања

Млади радник има озбиљне амбиције у наредној сезони. Пожаревљани су у једном дану представили чак четири нова одбојкаша који су већ задужили своју опрему.

Најзвучнији играч у овом квартету је свакако искусни техничар Жарко Кисић, који ће од наредне сезоне бити задужен за организацију игре. Кисић је у каријери играо за Партизан у два наврата, а био је члан и Војводине.

На месту коректора ће се од наредне сезоне наћи украјински интернационалац Андреј Тупчи, који ће на тој позицји заменити Младена Бојовића, новог првотимца Рибнице. Украјинац је у сезони 2019/20. наступао за Нови Пазар, што игра велику улогу када је адаптација у питању.

Нови тандем на позицији средњег блокера у екипи која је прошле сезоне освојила сребрну медаљу у Купу Србије, биће Немања Чубрило, доскорашњи играч Војводине, као и Марко Синђелић који се враћа у домаћу одбојку после сезоне проведене у Украјини и Пољској.

Почетак нове сезоне у Суперлиги заказан је за 14. октобар, док ће такмичење у Купу Србије стартовати 8. октобра.

 

Odbojkica prodavnica enter400

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су велики тријумф у реванш утакмици четвртфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Данила Стокуће је вечерас, у реваншу, на свом терену, надиграла Железничар са 3:1, по сетовима 26:28, 25:22, 25:14 и 25:21.

Звезда вратила серију у Лајковац!

Одбојкашице ТЕНТ-а и пазовачког Јединства избориле су пласман у полуфинале плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су по други пут поразиле Партизан ЦБС, док је пазовачко Јединство још једном било боље од имењака из Ужица.

Обреновчанке и Пазовчанке међу четири најбољих!

Одбојкашице Уба прве су полуфиналисткиње плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су данас, у Београду, у реваншу четвртфинала надиграле Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:19 и 25:23.

Уб први полуфиналиста!

Одбојкаши Војводине Моцарт и Црвене звезде остварили су победе у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су, на свом терену, надиграли Млади радник, док је Звезда, код куће, поразила ВГСК.

Војводина и Звезда отклонили све дилеме!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су велики тријумф у дербију последњег, 22. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су данас, на свом терену, надиграли суботички Спартак са 3:1, по сетовима 25:21, 20:25, 33:31 и 25:20.

Раднички „шампион” лигашког дела првенства!