Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Ана Круљ и Александар Благојевић најбољи у фебруару!

Ана Круљ, примач Партизана Ефбет, и Александар Благојевић, коректор Радничког доо из Крагујевца, проглашени су за најкорисније играче месеца фебруара у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, по избору жирија који чине Данило Мрђа, Слободан Бошкан, Ратко Павличевић, Игор Јагличић и Марко Ристић.

Пре почетка утакмице између Партизана и Срема, Ани Круљ је Славиша Перовић, делегат Банка Поштанска штедионица Суперлиге, предао трофеј намењен најбољој одбојкашици у фебруару. Након тога, Весна Мандић, директор филијале Београд 3 Банке Поштанска штедионица, генералног спонзора одбојкашких лига у Србији, предала је примачу Партизана чек на 500 евра.

februar1

Александру Благојевићу је, пред старт утакмице која се играла између домаће екипе и Такова, Драгутин Ћук, технички директор ОСС, доделио пехар намењен најбољем одбојкашу у фебруару. Недуго затим, асу Радничког уручен је и чек на 500 евра, од стране Споменке Шипетић, директора филијале Чачак Банке Поштанска штедионица.

Да подсетимо, најкориснији играчи за месец јануар били су Александра Узелац и Алекса Батак, док су се у децембру истакли Нина Коцић и Радослав Парапунов.

Odbojkica prodavnica enter400

Одбојкашице Јединства из Старе Пазове забележиле су тријумф у дербију 20. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Јова Цаковића је вечерас, у Лајковцу, надиграла Железничар након велике борбе са 3:2, по сетовима 19:25, 25:22, 25:21, 25:27 и 16:14.

Пазовчанкама трилер у Лајковцу!

Одбојкаши Карађорђа остварили су велику победу у 19. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Невена Мајсторовића је вечерас, у Суботици, надиграла Спартак након преокрета са 3:1, по сетовима 24:26, 25:21, 25:20 и 26:24.

По мери Црвене звезде: Преокрет Карађорђа у Суботици!

Одбојкаши Партизана Коптех уписали су велику победу у 19. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црно-бели су вечерас, на свом терену, поразили Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 25:21, 18:25, 27:25 и 25:22.

Партизан продужио снове о плеј-офу

Одбојкашице Јединства из Ужица забележиле су победу у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Дарка Закоча је данас, као гост, надиграла Београд након истинске борбе са 3:2, по сетовима 27:29, 30:28, 26:28, 25:12 и 15:9.

Ужичанке преживеле маратон у престоници!

Одбојкаши Црвене звезде уписали су тријумф у дербију 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ивице Јевтића је вечерас, у Крагујевцу, након преокрета, поразила Раднички доо са 3:1, по сетовима 24:26, 25:23, 25:19 и 25:18.

Звезда ноћи на лидерској позицији!