Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Јединство максимално против Срема

by adminliga
Hits: 1569
Одбојкашице Јединства из Старе Пазове оствариле су победу у првој утакмици четвртфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Старопазовчанке су вечерас, на домаћем терену, савладале Срем са 3:0, по сетовима 25:19, 25:11 и 25:12. 
 

Ушле су оштро одбојкашице Јединства од самог почетка утакмице. Рано су стекле предност, а гостујући тим је покушавао да се врати у сет. Међутим, нису изабранице Јово Цаковића дозволиле противницама да дођу до изједначења ниједног тренутка. Стигао је домаћин до пет сет лопти, а потом је Бранка Тица ставила тачку на овај период успешним нападом. 

Наставиле су Старопазовчанке у истом ритму, одмах су направиле десет узастопних поена и већ на старту имале већу предност. Била је то недостижна разлика за тим који предводи Мирјана Мусулин и убрзо на семафору је стајало 14 сет лопти за Јединство. Спасиле су прву, али су већ у наредном поену посустале играчице Срема и домаћин је дуплирао своју предност. 
 
Готово идентична прича виђена је у последњем периоду. Ређало је Јединство поене, а на већ велико вођство од 18:12, уследила је серија од седам узастопних поена Јединства и тиме је завршило утакмицу максималним тријумфом. 
 
Најефикаснија у Јединству била је Тамара Миљевић са 16, док се у противничкој екипи највише истакла Дуња Грабић са 8 поена. 
 
Статистику са утакмице можете погледати овде.
 
Наредна утакмица ће се одиграти у суботу, 1. априла, у Сремској Митровици. 

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су велики тријумф на затварању последњег, 22. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Данила Стокуће су вечерас, у Обреновцу, надиграле ТЕНТ са 3:1, по сетовима 26:24, 25:23, 22:25 и 25:22.

Крај сјајне серије: Звезда нанела први пораз Обреновчанкама!

Одбојкашице Београда забележиле су тријумф од великог значаја у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Дејана Крповића су данас, на свом терену, поразиле Лесковац 98 са максималних 3:0, по сетовима 25:16, 25:19 и 25:23.

Суботичанке у баражу: Београд изборио опстанак!

Одбојкаши ВГСК-а и Карађорђа забележили су тријумфе у 21. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. ВГСК је, на свом терену, поразио Војводину са 3:1, док су популарни Вождови, као гости, били бољи од Младог радника са 3:2.

ВГСК изненадио Војводину, Вождови преживели у Пожаревцу

Одбојкашице Радничког Бластерс из Београда оствариле су тријумф у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Београђанке су вечерас, на свом терену, поразиле Партизан ЦБС са 3:0, по сетовима 25:21, 26:24 и 25:19.

Београдски дерби по мери Крсташица

Тријумфима се радовали и Раднички и Јединство

Одбојкаши суботичког Спартака забележили су тријумф у дербију 21. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Чета Александра Митровића је вечерас, на свом терену, надиграла Црвену звезду са 3:1, по сетовима 25:21, 27:25, 23:25 и 29:27.

Велика борба за прво место: Спартак поново лидер!

Одбојкашице суботичког Спартака уписале су велики тријумф у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Дамира Петковића је вечерас, на свом терену, надиграла ужичко Јединство са 3:2, по сетовима 21:25, 15:25, 25:19, 25:22 и 15:11.

Директан опстанак још увек реалан: Велики преокрет Спартака

Одбојкашице Јединства из Старе Пазове забележиле су тријумф на премијери последњег, 22. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Јова Цаковића је вечерас, на гостујућем терену, надиграла Уб са 3:1, по сетовима 25:21, 25:12, 19:25 и 25:23.

Пазовчанке спремне за плеј-оф

Odbojkica prodavnica enter400