Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Партизан Ефбет и Црвена звезда данас у коначном окршају за полуфинале плеј-офа!

by adminliga
Hits: 1805

У другом мечу четвртфиналне серије плеј-офа између одбојкаша Црвене звезде и Партизана Ефбет страсти су се изместиле са простора за тренере поред аут-линије на терен за игру, тамо где им је и место, па смо добили утакмицу за памћење у којој су црно-бели били прибранији у одлучујућим моментима и тако успели да изборе ”мајсторицу” код куће, у Спортском центру ”Мастер”.

Ретко се виђа да одбојкашки меч у четири сета траје готово два и по сата, а то су нам припредили одбојкаши вечитих ривала у суботу на Бањици. Тензије које су усталасале јавност после првог сусрета спласнуле су у реваншу, умногоме и због чињенице да су судијске одлуке биле подложне видео-провери. И тренери, Матијашевић и Јанић, са своје стране учинили су све да меч протекне у фер и спортској атмосфери.

Ако је судити према прве две утакмице између вечитих ривала, трећа ће бити спектакуларна у сваком смислу. Завеса ће се спустити на суперлигашку сцену једне од двеју екипа, али засигурно не пре кулминације у завршном чину данас од 18 часова у земунском ”Мастеру”.

partizan zvezdast11 sajt

Важност овог меча и досада незабележено интересовање публике подстакло нас је да свима вама који нећете бити у могућности да заузмете место у дворани пружимо потпуни угођај гледања дербија путем наше дигитане ТВ платформе, уз коментар Марка Ристића.

Кључ неизвесности овог меча, што се тиче Партизана Ефбет, лежи у континуитету поентерског учинка Милије Мрдака (на последњој утакмици је забележио 34 поена), у стабилном пријему Луке Тадића који је највише оптерећен на пријему, као и у покушају да се убитачним сервисима поремети игра ривала, али да се у исто време то не очита у великом броју сопствених грешака.

Што се тиче Црвене звезде, коректор Душан Николић мора да понови партију са Бањице, када је постигао 31 поен, Лазар Мариновић мора да се врати у меч, а црвено-бели би такође требало да учине све како би противнику парирали у блоку, који је у претходном сусрету представљао један од доминантнијих елемената у Партизановој игри. Поломац је код Звезде у овом сегменту једини био на висини задатка (са 5 блокова), док су код црно-белих редом блокирали Петровић (4), Бјелица (3), па и дизач Батак (3), уз допринос Мрдака (2) и Швеђанина Грувеуса (2).

На крају, можда и најважније од свега јесте да видимо ко ће успети да сачува хладну главу и мање подлегне притиску важности меча.

Одбојкашице Уба забележиле су велики тријумф у другој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Мирјане Мусулин је вечерас, на свом терену, након велике борбе надиграла лајковачки Железничар са 3:2, по сетовима 17:25, 36:34, 25:15, 21:25 и 15:9.

Убљанке са девет живота: Ђорђевић и Бенитес предводиле домаћина до изједначења у серији!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца победом су отворили финалну серију плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су вечерас, у „МТС хали Језеро”, поразили Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 25:17, 25:15, 17:25 и 27:25.

Замало од готовог вересија: Раднички се коцкао, па матирао Војводину!

Пре два дана, даме су започеле своје борбе за наслов првака Србије. Иако је Железничар остварио максимални тријумф код куће, током већег дела меча, поготово у трећем сету гледали смо истинску борбу. Била је то одлична увертира за оно што нас очекује вечерас, пошто је дошао ред да на паркет који живот значи од 19.00 часова истрче одбојкаши Радничког доо и Војводине Моцарт.

Почињу финални окршаји: Раднички или Војводина питање је сад!

У мору младих талената српске одбојке, један се посебно истакао у марту. Ненаметљив, али сигуран у свом ставу, неприметан у статистикама, али веома присутан у игри. Техничар Војводине, Матија Милановић, био је покретачка снага свог тима у тренуцима када је било најтеже. Управо зато није изненађење што је проглашен за најкориснијег играча Банка Поштанска штедионица Суперлиге у марту.

Мартовски МВП Матија Милановић: „Циљ је да освојим титулу ове године”!

Млада и тиха, али на терену веома присутна. Ана Михајловић је током марта направила значајан искорак у својој каријери. Примач сервиса Уба и чланица јуниорске репрезентације Србије била је једна од најстабилнијих карика у игри свог тима, што јој је донело и признање за најкориснију играчицу Банка Поштанска штедионица Суперлиге у месецу када се завршава лигашки део сезоне и почиње плеј-оф.

Мартовски МВП Ана Михајловић: ”Нећу се овде зауставити”!

Одбојкашице Железничара из Лајковца победом су отвориле финалну серију плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ратка Павличевића је вечерас, на свом терену, поразила Уб са максималних 3:0, по сетовима 25:14, 25:22 и 37:35.

Железничар задао почетни ударац: Лајковчанке максималне на старту плеј-офа!

Све је спремно за почетак финалне серије плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији дама. Оно чему је тежила и за шта се на терену борила већина екипа током читаве сезоне, али и оно што је целокупна одбојкашка јавност са нестрпљењем ишчекивала, вечерас добија своју премијеру. Железничар и Уб ће од 19.00 часова у Лајковцу одиграти први међусобни дуел у борби за шампионску круну.

Велико финале без фаворита: Железничар и Уб у борби за престиж, поштовање и шампионски трон!

Odbojkica prodavnica enter400