Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Реакција после меча - Слободан Бошкан

by adminliga
Hits: 4512

Најважније је да смо се пласирали у полуфинале купа, што је и био наш циљ. Није лако играти са истим противником три утакмице заредом, као што је то био случај са Спартаком. Морам да похвалим екипу, јер су испоштовали све што смо се договорили и били су мотивисани за ову утакмицу. Сам резултат на крају говори о нашем односу према игри. У свим елементима смо били веома дисциплиновани и то нам је дало самопоуздање. Спартак није успевао да пронађе решење у неким тешким моментима за њих. Задовољан сам победом и пласманом даље и већ се окрећемо новој утакмици.

Слободан Бошкан, тренер Војводине НС семе

Веома је интересантно последњих дана у Лесковцу. Таман када се слегла прича о одласку Марјана Николића из Дубочице и прихватању, превасходно, селекторске улоге на Фарским острвима, до озбиљних резова је дошло и у редовима новог суперлигаша у конкуренцији дама, екипи Лесковца 98.

Јелисавета Којадиновић у јату голубица: ”Нисам видела будућност у Лесковцу”

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у првој утакмици четвртфинала Купа Србије. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, као гост, поразила ВГСК са 3:1, по сетовима 25:20, 20:25, 25:22 и 25:14.

Раднички успешно наставио поход на одбрану Купа Србије

Одбојкашице Срема уписале су први овосезонски тријумф у 7. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Николе Каприца је вечерас, на свом терену, поразила Лесковац 98 са 3:1, по сетовима 21:25, 25:15, 25:15 и 25:17.

Сремице до првог тријумфа у сезони!

Одбојкаши суботичког Спартака уписали су победу у 5. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Александра Митровића је вечерас, на свом терену, поразила Таково са 3:1, по сетовима 25:23, 22:25, 25:18 и 25:23.

Суботичани разоружали Устанике

Одбојкашице Уба забележиле су велики тријумф у дербију 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Вицешампион Србије је вечерас, у Лајковцу, надиграо Железничар са 3:1, по сетовима 25:19, 14:25, 25:22 и 25:23.

Уб зауставио шампиона у репризи финалне серије!

Листу полуфиналиста употпунио Уб

Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца пласирале су се у полуфинале Купа Србије. Обреновчанке су вечерас, најпре надиграле пазовачко Јединство са 3:0 (25:17, 25:23, 25:16), да би потом, у златном сету, са 15:11 избориле место међу четири најбоље екипе.

Бранилац трофеја успешан након златног сета: Енергетичарке у полуфиналу!

Пласман међу четири најбоље екипе изборио је и Железничар

Одбојкашице Црвене звезде пласирале су се у полуфинале Купа Србије. Сјајне изабранице Милана Гршића су, након великог преокрета, најпре надиграле Раднички Бластерс са 3:2 (17:25, 16:25, 26:24, 25:19, 15:11), да би у златном сету још једном изашле као победнице са 15:11.

Црвено-беле у полуфиналу: Звезда засијала у златном сету

Odbojkica prodavnica enter400