Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва и Прва ”Б” лига

Статистички извештаји са мечева (СЛЖ)

Овде можете преузети све статистичке извештаје мечева Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице како се буду закључивали.

ФИНАЛЕ
1. утакмица - - - УБ   Црвена Звезда    0:3   21:25 17:25 16:25   Match Report
2.утакмица - - - Црвена Звезда   Уб    0:3   10:25 20:25 18:25   Match Report
3. утакмица - - -Уб   Црвена Звезда    3:0   25:21 25:18 25:21   Match Report
4. утакмица - - - Црвена Звезда   Уб            
1/2 ФИНАЛЕ ЛИГЕ 3. утакмица
Железничар Лајковац   Уб    2:3   22:25 17:25 25:14 25:21 20:22   Match Report
1/2 ФИНАЛЕ ЛИГЕ 2. утакмица
Црвена Звезда   Јединсто С. Пазова    3:0   25:16 25:21 25:18   Match Report
Уб   Железничар Лајковац    3:1   25:22 25:17 23:25 26:24   Match Report
1/2 ФИНАЛЕ ЛИГЕ 1. утакмица
Железничар Лајковац   Уб    3:2   22:25 25:20 23:25 25:19 15:8   Match Report
Јединство С.Пазова   Црвена Звезда    1:3   14:25 26:24 20:25 19:25   Match Report
1/4 ФИНАЛЕ ЛИГЕ 2. утакмица 
Партизан Сокербет  -  Црвена Звезда    0:3   17:25 20:25 26:28   Match Report
Срем  -  Јединство С. Пазова    1:3   25:23 7:25 14:25 8:25   Match Report
Инђија   -  Железничар Лајковац    0:3   13:25 22:25 18:25   Match Report
Тент  -  Уб    2:3   22:25 25:19 25:21 21:25 9:15   Match Report
1/4 ФИНАЛЕ ЛИГЕ 1. утакмица
Уб  - Тент    3:0   25:13 25:17 25:20   Match Report
Јединство С. Пазова  -  Срем    3:0   25:21 25:21 25:11   Match Report
Железничар Лајковац  - Инђија    3:0   25:18 25:10 25:21   Match Report
Црвена Звезда  - Партизан    3:0   25:20 25:15 25:13   Match Report
18. коло
Спартак Суботица  - Железничар Лајковац    0:3    25:15 25:11 25:19    Match Report
 Срем  -  Инђија    3:1    25:16 25:17 22:25 25:20    Match Report
 Клек  -  Партизан Сокербет    0:3    6:25 18:25 16:25    Match Report
 Јединство С. Пазова  -  Црвена Звезда    2:3    25:19 20:25 21:25 25:15 9:15    Match Report
 Уб   -  Тент    3:1    24/26 25/17 25/23 25/20    Match Report
17. коло
Црвена Звезда   Клек    3:0   25:10 25:14 25:16   Match Report
Инђија    Јединство С. Пазова    0:3   17:25 18:25 15:25   Match Report
Партизан Сокербет   Спартак Суботица    3:0   25:15 25:8 25:13   Match Report
Тент   Срем    3:1   23:25 25:16 25:16 25:16    Match Report
Железничар Лајковац   Уб    3:0    26:24 25:19 25:16    Match Report
16. коло
 Спартак Суботица  - Црвена Звезда     0-3    13:25 13:25 18:25     Match Report
 Уб  - Партизан    3-1    23:25 25:18 25:20 25:17    Match Report
Јединство С. Пазова  - Клек    3:0    25:10 25:14 25:21    Match Report
Срем  - Железничар Лајковац    0:3     19:25 15:25 15:25    Match Report
Инђија   - Тент    1:3    24:26 25:18 17:25 20:25    Match Report
15. коло
Партизан Сокербет  -  Срем    3:0    26:24 25:12  25:13   Match Report
Железничар Лајковац  - Инђија    3:0    25:15 25:22 25:16   Match Report
Клек  -  Спартак Суботица    3:1   13:25 25:21 25:22 25:17   Match Report
Црвена Звезда  -  Уб    2:3   26:28 18:25 25:18 25:23 12:15    Match Report
Тент  -  Јединство С. Пазова    1:3    21:25 25:19 18:25 20:25   Match Report
14. коло
Уб  -  Клек    3:0   25:23 25:22 25:16   Match Report
Срем  - Црвена Звезда    1:3   16:25 25:21 19:25 18:25     Match Report
Тент  - Железничар Лајковац    2:3   25:22 21:25 25:22 23:25 13:15    Match Report
Јединство С.Пазова  - Спартак Суботица    3:0   25:19 25:19 25:18   Match Report
Инђија  - Партизан Сокербет    2:3   25:13 25:2117:25 18:25 9:15   Match Report
13. колоћ
 Црвена Звезда  -  Инђија    3:0    25:14 25:10 25:15     Match Report
 Спартак Суботица  -  Уб    2:3   16:25 17:25 28:26 25:17 11:15      Match Report
 Партизан Сокербет  -  Тент    0:3    18:25 20:25 20:25     Match Report
 Железницар Лајковац  -  Јединство С. Пазова    3:2     10:25 25:17 25:23 24:26 15:12     Match Report
 Клек  -  Срем    0:3    17:25 16:25 27:29     Match Report
12. коло
 Инђија  - Клек    3:0    28:26 25:21 25:15    Match Report
 Јединство С. Пазова  - Уб    3:1    22:25 25:20 25:11 29:27    Match Report
 Срем  -  Спартак Суботица    3:0    25:13 25:16 25:18     Match Report
 Тент  -  Црвена Звезда    3:2    26:24 17:25 20:25 25:23 15:10    Match Report
 Железничар Лајковац  -  Партизан Сокербет    3:0    25:18 25:18 25:16    Match Report
11. коло
 Уб  -  Срем    3:0    25:12 25:18 25:20    Match Report
 Партизан  -  Јединство С. Пазова    1:3    19:25 25:21 17:25 13:25    Match Report
 Спартак Суботица  -  Инђија    3:1    23:25 25:23 25:18 25:17    Match Report
 Клек  -  Тент    0:3    22:25 18:25 18:25    Match Report
 Црвена Звезда  -  Железничар Лајковац    1:3    25:21 25:27 16:25 18:25    Match Report
10. коло
 Једниство С. Пазова  -   Срем    3:0    25:20 25;14 25:9    Match Report
 Железничар Лајковац  -  Клек    3:0    25:20 25:12 25:19    Match Report
 Тент  -  Спартак Су    3:0     26:24 25:18 25:14    Match Report
 Инђија   -  Уб    1:3   26:24 21:25 22:25 21:25    Match Report
 Партизан Сокербет  -  Црвена Звезда    3:2    17:25 32:30 31:29 15:25 16:14    Match Report
9. коло
 Црвена Звезда  -  Једниство С. Пазова    3:0   25:18 25:21 25:20    Match Report 
 Тент  -  Уб    2:3   22:25  17:25 25:22 25:21 9:15    Match Report
 Железничар  -  Спартак Суботица    3:0   25:19 25:14 25:17      Match Report
 Инђија  -  Срем    3:2    25:22 26:28 28:26 20:25 15:9   Match Report 
 Партизан Сокербет  -  Клек    3:1    25:10 26:24 24:26 25:23   Match Report 
8. коло
 Уб  -  Железничар    0:3   20:25 18:25 15:25     Match Report
 Клек  -  Црвена Звезда    0:3    15:25 12:25 16:25    Match Report
 Срем  -  Тент    2:3    25:18 14:25 22:25 25:21 9:15    Match Report
 Јединство С.Пазова  -  Инђија    3:1    25:19 27:29 25:18 25:9    Match Report 
 Спартак Суботица  -  Партизан Сокербет    3:1    25:15 17:25 25:23 25:23    Match Report
 7. коло
 Партизан Сокербет  -  Уб    0:3    14:25 14:25 19:25   Match Report
 Тент  -  Инђија     3:2   25:14 21:25 26:28 25:19 15:6    Match Report 
 Клек  -  Једниство С. Пазова    0:3   19:25 14:25 14:25   Match Report 
 Железничар Лајковац  -  Срем    3:0    25:13 25:15 25:18    Match Report 
 Црвена звезда  -  Спартак Суботица     3:0   25:23 25:15 25:5    Match Report 
6. коло
 Срем  -  Партизан Сокербет    1:3   26:24 14::25 25:23 17:25     Match Report 
 Уб  -  Црвена Звезда    0:3   23:25 23:25 21:25     Match Report 
Инђија   -  Железничар Лајковац    0:3   17:25 18:25 16:25    Match Report
Једниство С. Пазова  -  Тент    3:0   25:17 25:18 25:13    Match Report
Спартак Суботица  - Клек    3:1   23:25 26:24 25:9 25:21    Match Report
5. коло
Железничар Лајковац  -  Тент    3:1    25:10 26:24 16:25 25:18    Match Report
Клек  -  Уб    0:3   20:25 17:25 17:25    Match Report
Спартак Суботица  -  Једниство С. Пазова    1:3   25:23 19:25 23:25 23:25     Match Report
Црвена звезда  -  Срем    3:0   25:16 25:18 25:15    Match Report
Партизан Сокербет  -  Инђија    1:3   23:25 23:25 25:21 18:25    Match Report
4. коло
Јединство СП  -  Железничар Лајковац    3:1    25:19 19:25 25:21 25:17   Match Report
Инђија  -  Црвена звезда    0:3    19:25 12:25 17:25    Match Report
Срем  -  Клек    3:0    25:23 25:20 25:22    Match Report
Уб  -  Спартак (Су)    3:1    25:14 25:10 20:25 25:11   Match Report
Тент  -  Партизан Сокербет    2:3   17:25 22:25 25:15 25:16 13:15   Match Report
3. коло
Партизан Сокербет  -  Железничар Лајковац   0:3   22:25 26:28 22:25   Match Report
Клек  - Инђија   2:3   21:25 29:27 25:19 20:25 10:15   Match Report 
Уб  -  Јединство СП   0:3   18:25 23:25 19:25   Match Report  
Спартак (Су)  - Срем   2:3   21:25 25:21 21:25 25:23 12:15   Match Report
Црвена звезда  - ТЕНТ   3:2   25:21 25:17 21:25 22:25 15:10   Match Report 
2. коло
Инђија  - Спартак (Су)   3:2   18:25 24:26 25:19 25:20 15:12   Match Report  
Срем  - Уб   0:3    10:25 21:25 15:25   Match Report   
ТЕНТ  -  Клек   3:1   25:16 23:25 25:10 25:19   Match Report    
Јединство СП  - Партизан Сокербет    3:1   25:15 25:23 24:26 25:19   Match Report    
Железничар Лајковац  - Црвена звезда   2:3    25:22 25:2114:25 17:25 14:16   Match Report    
1. коло         
Спартак (Су)  -  ТЕНТ   0:3    19:25 17:25 23:25   Match Report
Црвена звезда  - Партизан Сокертбет   3:1   15:25 25:20 25:13 25:17   Match Report     
Клек  -  Железничар Лајковац   0:3   20:25 13:25 18:25   Match Report     
Уб  - Инђија   3:2   25:16 25:18 11:25 19:25 15:8   Match Report     
Срем  - Јединство СП   0:3   20:25 16:25 11:25   Match Report     

 

 

Одбојкашки клуб Раднички у циљу да подмлади екипу за наредну сезону, потписао је уговор са Богданом Станојевићем. Млади техничар је у крагујевачке редове стигао из ВГСК Велико Градиште, где је и почео своју каријеру.

Млади репрезентативац у Радничком

Клубови увелико састављају екипе за следећу сезону Банка Поштанска штедионица Суперлиге, а Раднички из Крагујевца је потписао уговоре са новим-старим играчима. Наиме, у свој матични клуб вратили су се коректор Александар Благојевић, који је претходну сезону играо у иностранству и техничар Никола Петровић, који је након освојеног Купа Србије са Партизаном одлучио да се врати у свој некадашњи клуб.

Петровић и Благојевић поново у Радничком
Иако није прошло довољно времена да би се сумирали сви утисци из претходне, веома занимљиве сезоне, већ сада знамо када ћемо имати прилику да поново гледамо наше клубове у домаћим такмичењима.
Познати датуми почетка нове сезоне