Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Маријана Боричић: Циљ су преостала два трофеја

by adminliga
Hits: 1704

Маријана Боричић се након породиљског одсуства вратила у екипу Уба и преузела вођење шампионског тима од којег се много очекује.

Уб у ову сезону улази као фаворит, али су актуелне шампионке Банка Поштанска штедионица Суперлиге већ испустиле први трофеј, након пораза у Лајковцу, у мечу Суперкупа, од домаће екипе Железничара са 3:2.

„Наш циљ је да покушамо да освојимо преостала два трофеја у сезони. Ипак, ми нисмо отворили сезону на најбољи начин и мислим да је далеко да размишљамо о томе. Важно је да се стабилизујемо што се тиче игре, да се уиграмо и да тим добро функционише. Када успемо у томе, онда можемо да размишљамо о пласману. Када сте у претходној сезони освојили Суперкуп и првенство и били финалисти Купа, свакако је тешко размишљати о нечем мањем. Наравно то све зависи и од осталих тимова, али и од здравља. Наша екипа је измењена у односу на прошлу годину и потребно је доста рада да би све дошло на своје. Лига је ове године уједначенија и конкурентнија, са више тимова који претендују на највиши пласман“, рекла је Маријана Боричић.

Бројимо ситно! Јако мало је остало до краја регуларног дела сезоне, пошто су протеклог викенда одигране све утакмице 20. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. На само неколико утакмица до почетка плеј-оф и плеј-аут мечева, свака екипа труди се да осигура што бољи пласман на табели. Неки теже ка томе да осигурају опстанак, док поједини покушавају да разигравање дочекају у што бољем расположењу.

Преглед 20. кола БПШ Суперлиге: Све карте су на столу

Одбојкашице Црвене звезде оставриле су победу у последњој утакмици 20. кола Банка Поштнаска штедионица Суперлиге. Црвено-беле даме су вечерас, у Ужицу, победиле Јединство са 3:1, по сетовима 25:18, 22:25, 25:11 и 25:20.

Одбојкашки класик припао Звезди!

Одбојкаши Војводине Моцарт и Дубочице остварили су победе у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су, на свом терену, лако изашли на крај са Карађорђем, док је Дубочица наставила серију добрих резултата победом над Рибницом.

Војводина разоружала Вождове, Рибница намучила Лесковчане!

Одбојкашице Спартака из Суботице и ТЕНТ-а из Обреновца забележиле су важне победе у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Суботичанке су, у дербију зачеља, као гошће поразиле Инђију, док су Обреновчанке, на свом терену, биле боље од Уба.

Дерби зачеља припао Спартаку, дерби кола ТЕНТ-у!

Одбојкаши Црвене звезде и Партизана Коптех остварили су победе у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Звезда је, у Старој Пазови, била боља од Јединства, док је Партизан, у Суботици, надиграо домаћи Спартак након велике борбе.

Вечити успешни на страни

Протеклог викенда одигране су све утакмице 18. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. На само неколико утакмица до краја лигашког дела првенства, односно почетка плеј-оф и плеј-аут мечева, стање на табелама у обе конкуренције почиње полако да се заоштрава. Још увек је све отворено, а већ сада је јасно да нас права драма очекује током марта месеца.

Преглед 19. кола БПШ Суперлиге: Узбуна, ближи се крај!

Одбојкашице Радничког Бластер оствариле су тријумф у 19. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Београђанке су вечерас, у Старој Пазови, надиграле Омладинац са 3:2, по сетовима 14:25, 25:12, 25:18, 23:25 и 15:7.

Београђанке се реванширале Омладинцу

Odbojkica prodavnica enter400