Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.
Железничар из Лајковца, актуелни победник Купа Србије, освојио је први трофеј у новој сезони, пошто је у мечу Суперкупа Србије 2021, у Хали спортова у Лајковцу, савладао Уб, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге и првака Србије, са 3:2 (23:25, 25:21, 25:12, 24:26, 15:10), после 132 минута игре.
Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.
Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца забележиле су други тријумф у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Игора Жакића је вечерас, као гост, у другој утакмици финала, надиграла Уб, након новог великог преокрета са 3:2, по сетовима 21:25, 18:25, 25:19, 25:18 и 15:12.
Одбојкаши Црвене звезде остварили су велики тријумф у другој утакмици полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Београђани су вечерас, у Новом Саду, надиграли Војводину Моцарт са 3:0, по сетовима 25:21, 25:23 и 25:19.
Одбојкаши крагујевачког Радничког доо први су финалисти плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Тополи, у другом мечу полуфинала надиграла Карађорђе са 3:1, по сетовима 27:25, 25:22, 23:25 и 25:18.
Одбојкашице суботичког Спартака избориле су опстанак у Банка Поштанска штедионица Суперлиги. Изабранице Дамира Петковића су вечерас, на свом терену, у трећој утакмици плеј-аута надиграле Омладинац са 3:1, по сетовима 25:13, 28:30, 25:20 и 35:33.
Одбојкашице обреновачког ТЕНТ-а повеле су у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Игора Жакића је вечерас, на свом терену, након истинске борбе и великог преокрета надиграла Уб са 3:2, по сетовима 21:25, 25:27, 25:23, 25:18 и 15:8.