Погледајте како изгледа један одбојкашки тренинг из перспективе играча.
У овој епизоди били смо на тренингу женске кадетске репрезентације Србије очима Нине Мандовић, одбојкашице ТЕНТ-а и капитена српских кадеткиња, која игра на позицији дизача.
Путем овог видеа имате јединствену прилику да осетите атмосферу са одбојкашког терена из прве руке. Хајде да играмо одбојку. ;)
Трећи подкаст, исти састав, коментарисали смо 9. коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, као и прве утакмице Купа Србије. Осврнули смо се на актуелности у нашој одбојци, направили смо пресек стања у лиги након одиграног првог дела првенства и најавили шта нас занимљиво очекује у наредном периоду.
Јаглија и Риле су, као и увек, исцрпно анализирали дешавања у клубовима и дали нам увид у све оне суптилне детаље који осветљавају учинак екипа на терену.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице ТЕНТ из Обреновца уписале су нови тријумф у једном од дербија 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су вечерас, у Старој Пазови, након велике борбе надиграле Јединство са 3:2, по сетовима 23:25, 25:22, 25:15, 21:25 и 15:11.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у првој утакмици четвртфинала Купа Србије. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, као гост, поразила ВГСК са 3:1, по сетовима 25:20, 20:25, 25:22 и 25:14.
Одбојкашице Срема уписале су први овосезонски тријумф у 7. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Николе Каприца је вечерас, на свом терену, поразила Лесковац 98 са 3:1, по сетовима 21:25, 25:15, 25:15 и 25:17.
Одбојкаши суботичког Спартака уписали су победу у 5. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Александра Митровића је вечерас, на свом терену, поразила Таково са 3:1, по сетовима 25:23, 22:25, 25:18 и 25:23.
Одбојкашице Уба забележиле су велики тријумф у дербију 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Вицешампион Србије је вечерас, у Лајковцу, надиграо Железничар са 3:1, по сетовима 25:19, 14:25, 25:22 и 25:23.