резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
ЈЕДИНСТВО (СП) - ТЕНТ, 27.09.2024. у 19.00
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Меч Суперкупа за одбојкашице.
Одбојкашице Црвене звезде оствариле су другу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 2. колу савладале Железничар из Лајковца након великог преокрета са 3:2, по сетовима 22:25, 21:25, 25:14, 25:17 и 16:14, после 110 минута игре.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Трећи подкаст, исти састав, коментарисали смо 9. коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, као и прве утакмице Купа Србије. Осврнули смо се на актуелности у нашој одбојци, направили смо пресек стања у лиги након одиграног првог дела првенства и најавили шта нас занимљиво очекује у наредном периоду.
Јаглија и Риле су, као и увек, исцрпно анализирали дешавања у клубовима и дали нам увид у све оне суптилне детаље који осветљавају учинак екипа на терену.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.
У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Након треће, одлучујуће утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице између Јединства и Црвене звезде, у Старој Пазови, поразговарали смо са Тијаном Малешевић, бившом репрезентативком, светском шампионком и олимпијском вицешампионком.
Седми подкаст #НаМрежи доноси вам, поред уобичајених коментара дешавања у лиги наших аналитичара Јаглије и Рилета, и причу са двоје сјајних младих спортиста.
Угостили смо Јовану Миросављевић, талентовану одбојкашицу која представља један од главних ослонаца игре екипе Железничара из Лајковца, и Николу Мељанца, одбојкаша Црвене звезде који доминира у овој суперлигашкој сезони и који има сав потенцијал и предиспозиције да постане наша следећа велика одбојкашка звезда.
Остали смо очарани карактерношћу ово двоје младих одбојкаша и њиховом искреном причом.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Након нешто мање од шест месеци узбудљивих борби на теренима широм Србије, минулог викенда је стављена тачка на лигашки део Банка Поштанска штедионица Суперлиге, и то један од најузбудљивијих у последњих неколико сезона. А колико је био непредвидив и напет говори чињеница да је неколико круцијалних дилема отклоњено у последњој, 22. рунди такмичења. Актуелни шампион Србије понео је звање и „шампиона” лигашког дела првенства, пошто је Раднички надиграо Спартак у дуелу за чеону позицију. А кикс Суботичана искористила је и Црвена звезда, која је победом над Градиштанцима заузела друго место на табели. Повод за славље имао је и Ниш, који је максималном победом над Дубочицом изборио сигуран опстанак и испратио Лесковчане у Прву лигу. Војводина је у директном дуелу са Младим радником сачувала шесто место на табели, док су се тријумфима радовали Карађорђе и Јединство, у дуелима са Таковом, односно Партизаном Коптех.
Одбојкашице Црвене звезде оствариле су велики тријумф у реванш утакмици четвртфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Данила Стокуће је вечерас, у реваншу, на свом терену, надиграла Железничар са 3:1, по сетовима 26:28, 25:22, 25:14 и 25:21.
Одбојкашице ТЕНТ-а и пазовачког Јединства избориле су пласман у полуфинале плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су по други пут поразиле Партизан ЦБС, док је пазовачко Јединство још једном било боље од имењака из Ужица.
Одбојкашице Уба прве су полуфиналисткиње плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су данас, у Београду, у реваншу четвртфинала надиграле Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:19 и 25:23.
Одбојкаши Војводине Моцарт и Црвене звезде остварили су победе у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су, на свом терену, надиграли Млади радник, док је Звезда, код куће, поразила ВГСК.
