Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Спартак Суботица - Партизан Сокербет 3:1

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Одбојкашице Уба оствариле су велики успех победивши грчки Олимпијакос у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Уб - Олимпијакос 3:2, квалификације за Лигу шампиона

У 45. епизоди подкаста #НаМрежи угостили смо предивну Лорену Шипић, хрватску одбојкашицу која је ове сезоне наступала у Банка Поштанска штедионица Суперлиги за суботички Спартак.

Популарна Лоре нам је причала о искуствима играња у Србији, о квалитетима наше одбојкашке школе, као и о својој богатој интернационалној каријери, пре свега о Француској, и о стању у хрватској одбојци.

Лорена је пример професионалног спортисте који игра на највишем нивоу и има највише образовање. Поред одбојке, ангажована је на разним пројектима између којих се у последње време истиче организовање тениског (АТП 125) турнира у Макарској, за који је добила највеће похвале.

Уживајте у разговору који симболизује заиста све најлепше што спорт има да понуди!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 45, 13.04.2023) - ЛОРЕНА ШИПИЋ

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Партизан Сокербет 3:1

Седми подкаст #НаМрежи доноси вам, поред уобичајених коментара дешавања у лиги наших аналитичара Јаглије и Рилета, и причу са двоје сјајних младих спортиста.

Угостили смо Јовану Миросављевић, талентовану одбојкашицу која представља један од главних ослонаца игре екипе Железничара из Лајковца, и Николу Мељанца, одбојкаша Црвене звезде који доминира у овој суперлигашкој сезони и који има сав потенцијал и предиспозиције да постане наша следећа велика одбојкашка звезда.

Остали смо очарани карактерношћу ово двоје младих одбојкаша и њиховом искреном причом.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 7, 28.12.2021) ГОСТИ: ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ И НИКОЛА МЕЉАНАЦ

Уб, победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2020/2021. и првак Србије у конкуренцији одбојкашица, савладао је Јединство из Брчког у оквиру 2. кола квалификација за ЦЕВ Лигу шампиона 2022. Уб је у утакмици одиграној у Спортској хали Уб, славио са 3:0, по сетовима 25:16, 25:15 и 25:19, после 65 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Одбојкашице Уба максималне у првом мечу квалификација за Лигу шампиона

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у 17. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, на свом терену, након велике борбе надиграла Карађорђе са 3:2, по сетовима 25:21, 25:23, 15:25, 19:25 и 15:10.

Фокус на финалу: Крагујевчани преживели Вождове

Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Милана Гршића је вечерас, на свом терену, надиграла лајковачки Железничар са 3:1, по сетовима 25:22, 19:25, 25:22 и 27:25.

Вицешампиону комшијски дерби: Уб спреман за финале Купа Србије!

Шеснаеста рунда Банка Поштанска штедионица Суперлиге била је на програму минулог викенда на теренима широм Србије. Поједине екипе су оправдале улогу фаворита, док су неке доживеле поразе којима се мало ко надао. Првенствено, реч је о мечу између Такова и Спартака, у којем су Милановчани, на изненађење многих, али потпуно заслужено, надиграли лидера, док је Ниш продубио агонију Партизана и значајно се учврстио на месту које гарантује плеј-аут двомеч. Раднички је у Лесковцу оправдао улогу фаворита, док се Црвена звезда реванширала Карађорђу за пораз у првом делу сезоне. Минималну победу извојевала је и Војводина у дуелу са Пазовчанима, док је Млади радник нанео екипи из Великог Градишта други пораз у низу.

Преглед 16. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Истинске борбе за врх и опстанак

Минуле суботе одигране су све утакмице 17. рунде Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији дама, а самим тим и настављене борбе за што боље позиције пред одлучујући део сезоне, који је све ближи. Стога су све екипе биле максимално мотивисане да остваре позитивне резултате, али је то пошло за руком само онима које су у својим утакмицама важиле за фаворите. Тако је ТЕНТ без већих проблема изашао на крај са Радничким у престоници, док је Јединство наставило потеру за лидером, пошто је било боље од Београда. Уб и Железничар уписали су победе након четири одиграна сета, и то против ужичког Јединства, односно суботичког Спартака. А тријумфима су се радовали и београдски вечити ривали, пошто је Звезда надиграла Срем, а Партизан поразио Лесковац.

Преглед 17. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Фаворити без грешке

Одбојкаши Црвене звезде остварили су победу у дербију 16. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ивице Јевтића је вечерас, у Тополи, поразила Карађорђе са 3:1, по сетовима 25:22, 23:25, 25:20 и 29:27.

Звезда се реванширала Вождовима!