Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Спектакл у Краљеву, Војводина НС семе освојила први трофеј у сезони!

Одбојкаши Војводине НС сем четврти пут су триујмфовали у Суперкупу Србије. Новосађани су, у дворани СЦ Ибар у Краљеву, у присуству 3500 гледалаца, у мечу XИ Супер купа 2021. савладали домаћу Рибницу са 3:1, по сетовима 19:25, 26:24, 25:21 и 25:21, после 115 минута игре.

Погледајте у сјајном прилогу #OSSRBTV како је изгледала атмосфера у Краљеву, али и ко су нова појачања у обе екипе за ову сезону!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У тринаестом подкасту #НаМрежи вратили смо се коментарисању одиграних утакмица у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге, али и наступа наших екипа у европским куповима. Причали смо и о рангирању у систему европских такмичења и организацији и отказивању утакмица у специфичним условима пандемије.

У другом делу емисије гошћа нам је била Јелена Лазић, играчица Црвене звезде, која је својим наступима обележила досадашњи део првенства и одбојкашица која је вероватно најзаслужнија за сјајне резултате београдских црвено-белих у овој сезони. Са Јеленом смо разговарали о екипи Црвене звезде, о претходном делу првенства, о изазовима са којима се сусретала београдска екипа у протеклом периоду, али и о дометима и циљевима који су постављени у финалном делу сезоне. Такође, Лазићева нам је сасвим искрено причала о својој одбојкашкој каријери, о својим играчким квалитетима, врлинама и манама, као и о разлозима због којих никада није играла у иностраним клубовима.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 13, 01.02.2022) ГОШЋА: ЈЕЛЕНА ЛАЗИЋ

Одбојкашице Јединства из Старе Пазове оствариле су победу у 4. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге над Железничаром из Лајковца од 3:1.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Јединство СП - Железничар 3:1, комплетан меч

Одбојкашице Уба оствариле су велики успех победивши грчки Олимпијакос у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Уб - Олимпијакос 3:2, квалификације за Лигу шампиона

Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.

Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 8, 04.01.2022) ГОСТ: ЈОВО ЦАКОВИЋ

У 14. подкасту ”На мрежи” доносимо вам интересантну причу о процедури одлагања утакмица у специфичним условима пандемије, о плановима и раду Одбојкашког савеза Србије у смислу стабилизације стања у нашим клубовима и успостављању система помоћи екипама како бисмо имали у наредном периоду стандардно велики број учесника у еврокуповима, о модалитетима промоције клубова и одбојкашког спорта на локалном нивоу, као и о утакмицама протеклог кола у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице.

У другом делу подкаста угостили смо Ивицу Јевтића, популарног Јозу, тренера екипе Спартака из Суботице и новог члана стручног штаба мушке сениорске репрезентације Србије. Са Јозом смо причали о његовој играчкој и тренерској каријери, о почецима у Младом раднику, о успесима које постиже са Спартаком, о условима у суботичком клубу, о Суперлиги за одбојкаше и ривалима у текућем првенству, као и о новом ангажману у репрезентацији.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 14, 08.02.2022) ГОСТ: ИВИЦА ЈЕВТИЋ

Утакмицама 10. кола и званично је спуштена завеса на 2025. годину, бар када је реч о Банка Поштанска штедионица Суперлиги Србије. Била је ово још једна узбудљива година у домаћем првенству, а потврду тога смо добили и у минулој рунди, која је одиграна средином седмице. Спартак је у дербију кола са Црвеном звездом обезбедио прво место на табели уочи празника, док је Партизан надиграо шампиона Србије, који је мислима био у полуфиналном реваншу Купа Србије. ВГСК је направио најпријатније изненађење савладавши максималним резултатом Војводину Моцарт, другог полуфиналисту Купа, док су Таково и Карађорђе такође уписали убедљиве тријумфе против Дубочице, односно Младог радника. У дербију зачеља, пазовачко Јединство је надиграло Ниш и пред паузу побегло са дна табеле.

Преглед 10. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Узбуђења за крај године!

Одбојкашице обреновачког ТЕНТ-а избориле су пласман у финале Купа Србије. Екипа Игора Жакића је вечерас, на свом терену, у реванш утакмици полуфинала надиграла Црвену звезду са 3:0, по сетовима 25:16, 25:22 и 25:10.

ТЕНТ у трећем узастопном финалу Купа Србије!

Велико изненађење направио је и ВГСК, који је поразио Војводину на страни

Одбојкаши Партизана Коптех остварили су велики тријумф у 10. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Бојана Јанића је, у Крагујевцу, надиграла Раднички д.о.о. са 3:2, по сетовима 26:24, 25:22, 24:26, 24:26 и 15:5.

Партизан након трилера срушио шампиона!