Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Спартак Суботица - Инђија 3:1, детаљи са меча

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су вредну победу у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Инђије.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У овој епизоди подкаста "На мрежи" љубитељи одбојке, поред већ стандардних анализа и стручних коментара наших коментатора Игора Јагличића и Марка Ристића, могу да чују причу са два сјајна стручњака који са успехом воде своје екипе у овој сезони.

Први гост нам је велико одбојкашко име, Бојан Јанић, бивши трофејни репрезентативац, а сада шеф стручног штаба мушке екипе Партизана Сокербет. Други гост је искусни стручњак, Драган Бонић, који се ове сезоне са својом екипом Младог радника из Пожаревца пласирао у финале Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 5, 14.12.2021) ГОСТИ: БОЈАН ЈАНИЋ И ДРАГАН БОНИЋ

Одбојкашице Јединства из Старе Пазове оствариле су победу у 4. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге над Железничаром из Лајковца од 3:1.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Јединство СП - Железничар 3:1, комплетан меч

На другој утакмици полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге између Црвене звезде и Јединства, која је одиграна у СЦ “Вождовац” на Бањици, поред сјајне игре на терену били смо почашћени и присуством на трибинама нашег сјајног одбојкаша и једног од најбољих светских коректора, Александра Атанасијевића.

Атанасијевић: ”Одбојкашка лига Србије делује све боље из године у годину”

Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.

Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 8, 04.01.2022) ГОСТ: ЈОВО ЦАКОВИЋ

У 33. подкасту упознајте се са будућом одбојкашком звездом, младом и талентованом Аном Малешевић, одбојкашицом ТЕНТ-а и најбољим блокером Европе за играчице до 21 године.

Осим умећа са лоптом и разумевања одбојкашке игре, Ана плени шармом, интелигенцијом и речитошћу. Уживајте у причи о одбојци девојке која наш спорт чини још лепшим и ношу одбојкашку породицу још допадљивијом.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 33, 13.12.2022) - АНА МАЛЕШЕВИЋ

Одбојкаши Црвене звезде остварили су тријумф у дербију 17. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ивице Јевтића је вечерас, на свом терену, поразила Војводину Моцарт са максималних 3:0, по сетовима 25:23, 25:21 и 25:21.

Звезда поново кобна по Војводину

Одбојкашице суботичког Спартака уписале су важну победу у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Суботичанке су вечерас, на свом терену, поразиле београдски Раднички Бластерс након преокрета са 3:1, по сетовима 22:25, 25:17, 25:20 и 25:15.

Спартак све ближи опстанку!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у 17. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, на свом терену, након велике борбе надиграла Карађорђе са 3:2, по сетовима 25:21, 25:23, 15:25, 19:25 и 15:10.

Фокус на финалу: Крагујевчани преживели Вождове

Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Милана Гршића је вечерас, на свом терену, надиграла лајковачки Железничар са 3:1, по сетовима 25:22, 19:25, 25:22 и 27:25.

Вицешампиону комшијски дерби: Уб спреман за финале Купа Србије!

Шеснаеста рунда Банка Поштанска штедионица Суперлиге била је на програму минулог викенда на теренима широм Србије. Поједине екипе су оправдале улогу фаворита, док су неке доживеле поразе којима се мало ко надао. Првенствено, реч је о мечу између Такова и Спартака, у којем су Милановчани, на изненађење многих, али потпуно заслужено, надиграли лидера, док је Ниш продубио агонију Партизана и значајно се учврстио на месту које гарантује плеј-аут двомеч. Раднички је у Лесковцу оправдао улогу фаворита, док се Црвена звезда реванширала Карађорђу за пораз у првом делу сезоне. Минималну победу извојевала је и Војводина у дуелу са Пазовчанима, док је Млади радник нанео екипи из Великог Градишта други пораз у низу.

Преглед 16. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Истинске борбе за врх и опстанак