резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
У тринаестом подкасту #НаМрежи вратили смо се коментарисању одиграних утакмица у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге, али и наступа наших екипа у европским куповима. Причали смо и о рангирању у систему европских такмичења и организацији и отказивању утакмица у специфичним условима пандемије.
У другом делу емисије гошћа нам је била Јелена Лазић, играчица Црвене звезде, која је својим наступима обележила досадашњи део првенства и одбојкашица која је вероватно најзаслужнија за сјајне резултате београдских црвено-белих у овој сезони. Са Јеленом смо разговарали о екипи Црвене звезде, о претходном делу првенства, о изазовима са којима се сусретала београдска екипа у протеклом периоду, али и о дометима и циљевима који су постављени у финалном делу сезоне. Такође, Лазићева нам је сасвим искрено причала о својој одбојкашкој каријери, о својим играчким квалитетима, врлинама и манама, као и о разлозима због којих никада није играла у иностраним клубовима.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Погледајте како изгледа један одбојкашки тренинг из перспективе играча.
У овој епизоди били смо на тренингу женске кадетске репрезентације Србије очима Нине Мандовић, одбојкашице ТЕНТ-а и капитена српских кадеткиња, која игра на позицији дизача.
Путем овог видеа имате јединствену прилику да осетите атмосферу са одбојкашког терена из прве руке. Хајде да играмо одбојку. ;)
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Екипа суботичке YuEco телевизије направила је интервју са првим тренером Спартака, Ивицом Јевтићем, пред меч 8. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше који Суботичани играју у Пожаревцу, против домаћег Младог радника.
Ивица Јевтић је прошле године тренирао Млади радник, тако да ће овај меч имати и додатну, емотивну димензију за овог стручњака. Обе екипе се налазе у доброј форми, тако да нас очекује сјајан меч. Љубитељи одбојке ће овај дуел моћи да посматрају уживо путе ливестреам-а Младог радника.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У једанаестом подкасту #НаМрежи угостили смо Николу Јерковића, шефа стручног штаба Инђије, и даље младог одбојкашког стручњака, који међутим спада у тренере са најдужим стажом у нашим лигашким такмичењима.
Причали смо о екипи Инђије, о Банка Поштанска штедионица Суперлиги, о Николиној богатој каријери и занимљивим анегдотама из његовог искуства, али и о актуелностима везаним за именовање италијанског стручњака, Данијелеа Сантарелија, на место првог тренера наших најбољих одбојкашица и у склопу тога одлазак Зорана Терзића са места селектора женске сениорске репрезентације Србије.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У 42. епизоди подкаста #НаМрежи угостили смо Николу Матијашевића, тренера одбојкаша Црвене звезде.
Разговарали смо о црвено-белима, о нашој лиги, о разлозима за и против плеј-офа, о младим играчима, о тренерима, о методама рада у Француској и Србији, о странцима у нашим клубовима, а дотакли смо се мало и одбојкашке историје.
Николино пребогато искуство сеже далеко у прошлост. Још 70-их година прошлог века је као играч наступао за Црвену звезду, а ево сада се након толико времена вратио у клуб као тренер да помогне мушкој екипи.
Не пропустите сјајну одбојкашку причу!
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Уба прве су полуфиналисткиње плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су данас, у Београду, у реваншу четвртфинала надиграле Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:19 и 25:23.
Одбојкаши Војводине Моцарт и Црвене звезде остварили су победе у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су, на свом терену, надиграли Млади радник, док је Звезда, код куће, поразила ВГСК.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су велики тријумф у дербију последњег, 22. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су данас, на свом терену, надиграли суботички Спартак са 3:1, по сетовима 25:21, 20:25, 33:31 и 25:20.
Одбојкаши Ниша остварили су тријумф у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Драгана Светозаревића је вечерас, као гост, надиграла Дубочицу са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 29:27 и 25:23.
Одбојкашице пазовачког Јединства и Уба забележиле су тријумфе у првим утакмицама четвртфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Јова Цаковића поразила је ужичко Јединство након великог преокрета, док је Уб био бољи од Радничког Бластерс након четири сета.
