резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
У првом подкасту #НаМрежи, у новој сезони, представљамо екипе и одбојкашице које ће се такмичити у Банка Поштанска штедионица Суперлиги 2023-24.
Пред нама је узбудљива сезона у домаћим клупским такмичењима, а кога ћете моћи да гледате на теренима широм Србије у најелитнијем такмичењу за одбојкашице и са каквим кадровима располажу клубови који се такмиче у Суперлиги сазнајте из нашег подкаста.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Трећи подкаст, исти састав, коментарисали смо 9. коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, као и прве утакмице Купа Србије. Осврнули смо се на актуелности у нашој одбојци, направили смо пресек стања у лиги након одиграног првог дела првенства и најавили шта нас занимљиво очекује у наредном периоду.
Јаглија и Риле су, као и увек, исцрпно анализирали дешавања у клубовима и дали нам увид у све оне суптилне детаље који осветљавају учинак екипа на терену.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Представљамо вам нови формат Одбојкашког савеза Србије, подкаст “На мрежи”, у којем наши новинари-аналитичари, Игор Јагличић и Марко Ристић, причају о Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице и одбојкаше, као и о актуелностима у нашем спорту.
Сјајна прича, препуна информација и озбиљних и детаљних анализа екипа које се такмиче у домаћем првенству и мечева који су одиграни у оквиру лиге, држаће вам пажњу до последњег минута.
У овом, првом издању, направили смо преглед мечева који су се одиграли у оквиру 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше али и ретроспективу дешавања у досадашњем делу првенства. Прокоментарисали смо наступе свих екипа, како у мушкој тако и у женској конкуренцији, оценили њихов учинак, анализирали њихове предности и мане и проценили какве су им шансе у наставку такмичења.
Озбиљна и професионална прича двојице врхунских познавалаца одбојкашких прилика, сигурни смо, заинтересоваће све љубитеље одбојке и спорта.
Прва епизода је морала трајати мало дуже, како бисмо успели на прави начин да вам прикажемо тренутно стање у домаћим одбојкашким такмичењима. Прича је била заиста темељна и остаје као вредан запис који на најбољи начин одсликава клупска дешавања у нашој земљи у дужем периоду.
Двојац Јагличић-Ристић је живописном нарацијом сачинио својеврсну одбојкашку мапу Србије и представио вам све што треба да знате о највишем рангу нашег лигашког надметања.
Верујемо да ће вам овај формат привући пажњу и да ћете нам остављати ваша запажања, питања и сугестије у коментарима, а ми ћемо се потрудити да вам сваке недеље донесемо квалитетне приче о нашем и вашем омиљеном спорту.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У четвртој епизоди подкаста "На мрежи" угостили смо два велика тренера, већ легендарног Дарка Закоча, шефа стручног штаба женског тима Партизана Сокербет, и Игора Жакића, и даље младог тренера али са позамашним искуством, који ове године бриљантно води мушку екипу Црвене звезде.
Уживајте у причи ова два изванредна одбојкашка стручњака, уз наше стандардне аналитичаре, Игора Јагличића и Марка Ристића.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Ни недељу дана није прошло од тренутка када је спуштена завеса на сада већ прошлу сезону у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, а поједини суперлигаши већ су окренули нова поглавља. Као што је већ познато, чак три клуба ће у наредној сезони имати ново лице поред аут-линије, са задатком да негде настави започето, а негде направи искорак.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца одбранили су титулу шампиона Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Крагујевцу, у трећем мечу финала плеј-офа, надиграла новосадску Војводину Моцарт са 3:0, по сетовима 25:22, 25:23 и 25:18.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца стигли су до другог тријумфа у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Новом Саду, надиграла Војводину Моцарт након преокрета са 3:1, по сетовима 21:25, 25:16, 25:17 и 25:23.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у првој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су вечерас, на свом терену, надиграли Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 25:21, 24:26, 25:21 и 25:16.
Што је било далеко, дошло је веома близу. Пред нама је финална овосезонска представа када је у питању домаће мушко првенство, а сигуран сам да је мало ко могао да погоди да ће се у финалу наћи крагујевачки Раднички и новосадска Војводина. Ипак, имаћемо репризу финала од прошле сезоне, а није много тога указивало на такав епилог. Остаје само да видимо у колико чинова врхунске одбојкашке представе ћемо уживати?
