Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Раднички доо - Млади радник 3:2, комплетан меч

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су победу у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге након преокрета против Младог радника.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У 45. епизоди подкаста #НаМрежи угостили смо предивну Лорену Шипић, хрватску одбојкашицу која је ове сезоне наступала у Банка Поштанска штедионица Суперлиги за суботички Спартак.

Популарна Лоре нам је причала о искуствима играња у Србији, о квалитетима наше одбојкашке школе, као и о својој богатој интернационалној каријери, пре свега о Француској, и о стању у хрватској одбојци.

Лорена је пример професионалног спортисте који игра на највишем нивоу и има највише образовање. Поред одбојке, ангажована је на разним пројектима између којих се у последње време истиче организовање тениског (АТП 125) турнира у Макарској, за који је добила највеће похвале.

Уживајте у разговору који симболизује заиста све најлепше што спорт има да понуди!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 45, 13.04.2023) - ЛОРЕНА ШИПИЋ

У 33. подкасту упознајте се са будућом одбојкашком звездом, младом и талентованом Аном Малешевић, одбојкашицом ТЕНТ-а и најбољим блокером Европе за играчице до 21 године.

Осим умећа са лоптом и разумевања одбојкашке игре, Ана плени шармом, интелигенцијом и речитошћу. Уживајте у причи о одбојци девојке која наш спорт чини још лепшим и ношу одбојкашку породицу још допадљивијом.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 33, 13.12.2022) - АНА МАЛЕШЕВИЋ

Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.

Игор Колаковић: ”Играчи из наше лиге морају још да раде како би били конкурентни за репрезентацију”

На другој утакмици полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге између Црвене звезде и Јединства, која је одиграна у СЦ “Вождовац” на Бањици, поред сјајне игре на терену били смо почашћени и присуством на трибинама нашег сјајног одбојкаша и једног од најбољих светских коректора, Александра Атанасијевића.

Атанасијевић: ”Одбојкашка лига Србије делује све боље из године у годину”

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

Још само два кола остала су до краја лигашког дела првенства. Стога су се све екипе потрудиле да на време покушају да изборе зацртане циљеве у оквиру јубиларног, 20. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Самим тим, последњи трзаји донели су низ узбудљивих дуела, али и неочекиваних резултата. Свакако је једна од њих убедљива победа Партизана, који је после три одиграна сета био бољи од вечитог ривала, док је Војводина на идентичан начин била кобна по освајача Купа Србије. Екипе из Шумадије биле су на висини задатка, пошто су Раднички и Карађорђе након четири одиграна сета поразили Јединство, односно ВГСК, док је до тријумфа стигао и Млади радник на гостовању у Лесковцу. Узбудљиво је било и у борби за опстанак, с обзиром на то да је Ниш након истинске борбе и пет сетова успео да надигра Таково, те задржи пол позицију када је директан опстанак у питању у односу на Пазовчане.

Преглед 20. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Закомпликовало се!

На теренима широм Србије су протеклог викенда одигране све утакмице 21. рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги у конкуренцији дама. Како је у последњих неколико недеља већ познато које су то екипе избориле пласман међу осам најбољих, поново су очи одбојкашке јавности биле упрте у борбе за опстанак. Ипак, мораће љубитељи одбојке да се стрпе, јер нам ова рунда није донела превише новитета. Сви фаворити су били на висини задатка, јер су ТЕНТ, Железничар, Срем, пазовачко Јединство, Уб и Црвена звезда без већих проблема изашли на крај са ривалима минулог викенда и то после само три одиграна сета. Након овог кола Лесковац је и званично изгубио све шансе да избори опстанак, док ћемо наредног викенда сазнати да ли ће Спартак или Београд осигурати суперлигашки статус и за наредну сезону, или ће опстанак тражити кроз разигравање.

Преглед 21. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Још само борба за опстанак

Одбојкашице Црвене звезде забележиле су тријумф на затварању 21. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Данила Стокуће су вечерас, на свом терену, надиграле Београд са максималних 3:0, по сетовима 25:17, 25:16 и 25:17.

Звезда убедљива у београдском дербију

Одбојкаши Радничког д.о.о. из Крагујевца и Карађорђа из Тополе остварили су тријумфе у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Шампион Србије био је бољи од Јединства на страни, док су Вождови, на свом терену, надиграли ВГСК.

Преокрет шампиона у Пазови, Вождови бољи од ВГСК-а

Одбојкаши Партизана Коптех забележили су велику победу у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Бојана Јанића је вечерас, у вечитом дербију, поразила Црвену звезду са максималних 3:0, по сетовима 28:26, 25:23 и 25:18.

Црно-бела плава чета угасила Звезду!