Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.
Прилог за уживање свих љубитеља одбојке и спорта! Најбољи другари, бивши саиграчи у репрезентацији, сада тренер и играч у екипи Партизана, Јанић и Бјелица, два понајбоља примача у досадашњем делу првенства, Жугић и Мариновић, Канађанин Делгајдис о боравку у Србији, Ивица Јевтић о сјајним Суботичанима у овој сезони, Стефан Јанковић са певачким умећем и све то на мечу 5. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге између Партизана Сокербет и Спартака из Суботице!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Минулог викенда почела је нова сезона Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији дама. Фаворити су, махом, искористили чињеницу да им је распоред на почетку сезоне ишао на руку, те су на тријумфалан начин започели нову кампању. Поготово су прошлогодишњи полуфиналисти плеј-офа били убедљиви, пошто су сви забележили максималне победе, док је у Старој Пазови одиграна веома узбудљива утакмица.
Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у 1. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су вечерас, као гошће, надиграле Београд са максималних 3:0, по сетовима 25:19, 25:21 и 25:15.
Одбојкашице Партизана Коптех оствариле су велики тријумф у 1. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ненада Живановића је вечерас, као гост, надиграла пазовачко Јединство са 3:2, по сетовима 25:21, 15:25, 16:25, 25:22 и 15:11.
Одбојкашице Радничког Бластерс победом су отвориле нову сезону Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Николе Милосављевића је данас, на свом терену, у оквиру 1. кола поразила Срем са максималних 3:0, по сетовима 25:20, 26:24 и 25:23.
Одбојкашице Црвене звезде победом су отвориле нову сезону Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле даме су вечерас, у Суботици, у 1. колу надиграле Спартак са максималних 3:0, по сетовима 25:16, 25:13, 25:16.