Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Подкаст ”На мрежи” (еп. 4, 06.12.2021) ГОСТИ: ДАРКО ЗАКОЧ И ИГОР ЖАКИЋ

У четвртој епизоди подкаста "На мрежи" угостили смо два велика тренера, већ легендарног Дарка Закоча, шефа стручног штаба женског тима Партизана Сокербет, и Игора Жакића, и даље младог тренера али са позамашним искуством, који ове године бриљантно води мушку екипу Црвене звезде.

Уживајте у причи ова два изванредна одбојкашка стручњака, уз наше стандардне аналитичаре, Игора Јагличића и Марка Ристића.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Екипа суботичке YuEco телевизије направила је интервју са првим тренером Спартака, Ивицом Јевтићем, пред меч 8. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше који Суботичани играју у Пожаревцу, против домаћег Младог радника.

Ивица Јевтић је прошле године тренирао Млади радник, тако да ће овај меч имати и додатну, емотивну димензију за овог стручњака. Обе екипе се налазе у доброј форми, тако да нас очекује сјајан меч. Љубитељи одбојке ће овај дуел моћи да посматрају уживо путе ливестреам-а Младог радника.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Интервју: Ивица Јевтић, први тренер Спартака из Суботице

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 41, 08.03.2023) - ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ

Одбојкаши Војводине НС сем четврти пут су триујмфовали у Суперкупу Србије. Новосађани су, у дворани СЦ Ибар у Краљеву, у присуству 3500 гледалаца, у мечу XИ Супер купа 2021. савладали домаћу Рибницу са 3:1, по сетовима 19:25, 26:24, 25:21 и 25:21, после 115 минута игре.

Погледајте у сјајном прилогу #OSSRBTV како је изгледала атмосфера у Краљеву, али и ко су нова појачања у обе екипе за ову сезону!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спектакл у Краљеву, Војводина НС семе освојила први трофеј у сезони!

Пред другу утакмицу полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Партизана Ефбет и Радничког поразговарали смо са Слободаном Ковачем, бившим репрезентативцем, освајачем олимпијског злата из Сиднеја, а затим и успешним тренером који је са нашом селекцијом освојио Европско првенство 2019. године.

Слободан Ковач: ”Гледао сам пуно утакмица и генерално добра одбојка се играла”

Када дође тренутак да се озваничи крај сезоне, пажња је најчешће усмерена на екипе које су оставиле најјачи утисак и попеле се на победничко постоље. Тако је било и ове године у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, где су обреновачки ТЕНТ и крагујевачки Раднички доо потврдили да су тренутно најбоље екипе у земљи. Ипак, током читаве сезоне, како у најелитнијем рангу, тако и у оном за једну лествицу ниже, све екипе су из недеље у недељу улагале велики труд како би на крају оствариле што бољи резултат. Некима је то пошло за руком, док су поједини остали без жељеног исхода.

Од елите до нижих рангова: Пресек сезоне у српској одбојци

Након три веома успешне сезоне, актуелни шампион Србије ће у нову сезону ући са новим лицем на клупи. Игор Жакић од наредне суперлигашке кампање више неће бити шеф стручног штаба обреновачке екипе, након истека важећег уговора.

Шампион се растао са стратегом: Жакић напустио ТЕНТ

Ни недељу дана није прошло од тренутка када је спуштена завеса на сада већ прошлу сезону у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, а поједини суперлигаши већ су окренули нова поглавља. Као што је већ познато, чак три клуба ће у наредној сезони имати ново лице поред аут-линије, са задатком да негде настави започето, а негде направи искорак.

Тектонске промене: Три суперлигаша остала без кормилара

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца одбранили су титулу шампиона Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Крагујевцу, у трећем мечу финала плеј-офа, надиграла новосадску Војводину Моцарт са 3:0, по сетовима 25:22, 25:23 и 25:18.

Без промене на врху: Раднички суверено господари Србијом!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца стигли су до другог тријумфа у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Новом Саду, надиграла Војводину Моцарт након преокрета са 3:1, по сетовима 21:25, 25:16, 25:17 и 25:23.

Меч лопта у Крагујевцу: Раднички на корак до нове титуле!