Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Железничар из Лајковца освојиo Суперкуп 2021.

Железничар из Лајковца, актуелни победник Купа Србије, освојио је први трофеј у новој сезони, пошто је у мечу Суперкупа Србије 2021, у Хали спортова у Лајковцу, савладао Уб, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге и првака Србије, са 3:2 (23:25, 25:21, 25:12, 24:26, 15:10), после 132 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У 14. подкасту ”На мрежи” доносимо вам интересантну причу о процедури одлагања утакмица у специфичним условима пандемије, о плановима и раду Одбојкашког савеза Србије у смислу стабилизације стања у нашим клубовима и успостављању система помоћи екипама како бисмо имали у наредном периоду стандардно велики број учесника у еврокуповима, о модалитетима промоције клубова и одбојкашког спорта на локалном нивоу, као и о утакмицама протеклог кола у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице.

У другом делу подкаста угостили смо Ивицу Јевтића, популарног Јозу, тренера екипе Спартака из Суботице и новог члана стручног штаба мушке сениорске репрезентације Србије. Са Јозом смо причали о његовој играчкој и тренерској каријери, о почецима у Младом раднику, о успесима које постиже са Спартаком, о условима у суботичком клубу, о Суперлиги за одбојкаше и ривалима у текућем првенству, као и о новом ангажману у репрезентацији.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 14, 08.02.2022) ГОСТ: ИВИЦА ЈЕВТИЋ

Железничар из Лајковца, актуелни победник Купа Србије, освојио је први трофеј у новој сезони, пошто је у мечу Суперкупа Србије 2021, у Хали спортова у Лајковцу, савладао Уб, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге и првака Србије, са 3:2 (23:25, 25:21, 25:12, 24:26, 15:10), после 132 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Железничар из Лајковца освојиo Суперкуп 2021.

У овој епизоди подкаста "На мрежи" љубитељи одбојке, поред већ стандардних анализа и стручних коментара наших коментатора Игора Јагличића и Марка Ристића, могу да чују причу са два сјајна стручњака који са успехом воде своје екипе у овој сезони.

Први гост нам је велико одбојкашко име, Бојан Јанић, бивши трофејни репрезентативац, а сада шеф стручног штаба мушке екипе Партизана Сокербет. Други гост је искусни стручњак, Драган Бонић, који се ове сезоне са својом екипом Младог радника из Пожаревца пласирао у финале Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 5, 14.12.2021) ГОСТИ: БОЈАН ЈАНИЋ И ДРАГАН БОНИЋ

На другој утакмици полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге између Црвене звезде и Јединства, која је одиграна у СЦ “Вождовац” на Бањици, поред сјајне игре на терену били смо почашћени и присуством на трибинама нашег сјајног одбојкаша и једног од најбољих светских коректора, Александра Атанасијевића.

Атанасијевић: ”Одбојкашка лига Србије делује све боље из године у годину”

У једанаестом подкасту #НаМрежи угостили смо Николу Јерковића, шефа стручног штаба Инђије, и даље младог одбојкашког стручњака, који међутим спада у тренере са најдужим стажом у нашим лигашким такмичењима.

Причали смо о екипи Инђије, о Банка Поштанска штедионица Суперлиги, о Николиној богатој каријери и занимљивим анегдотама из његовог искуства, али и о актуелностима везаним за именовање италијанског стручњака, Данијелеа Сантарелија, на место првог тренера наших најбољих одбојкашица и у склопу тога одлазак Зорана Терзића са места селектора женске сениорске репрезентације Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 11, 25.01.2022) ГОСТ: НИКОЛА ЈЕРКОВИЋ

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у првој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су вечерас, на свом терену, надиграли Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 25:21, 24:26, 25:21 и 25:16.

Шампион повео у финалној серији!

Што је било далеко, дошло је веома близу. Пред нама је финална овосезонска представа када је у питању домаће мушко првенство, а сигуран сам да је мало ко могао да погоди да ће се у финалу наћи крагујевачки Раднички и новосадска Војводина. Ипак, имаћемо репризу финала од прошле сезоне, а није много тога указивало на такав епилог. Остаје само да видимо у колико чинова врхунске одбојкашке представе ћемо уживати?

Осврт на финале: Да ли се историја понавља?

Одбојкашице обреновачког ТЕНТ-а нове су шампионке Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Игора Жакића је вечерас, на свом терену, у трећој утакмици финала плеј-офа, надиграла Уб са 3:1, по сетовима 23:25, 25:19, 25:23 и 25:20.

Одбојкашка рапсодија у Обреновцу: ТЕНТ нови шампион Србије!

Одбојкаши Војводине Моцарт играће у финалу плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Марка Наранчића је вечерас, у Београду, у мајсторици поразила Црвену звезду са максималних 3:0, по сетовима 25:21, 25:21 и 25:19.

Новосађани експресни у престоници: Војводина поново у финалу!

Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца забележиле су други тријумф у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Игора Жакића је вечерас, као гост, у другој утакмици финала, надиграла Уб, након новог великог преокрета са 3:2, по сетовима 21:25, 18:25, 25:19, 25:18 и 15:12.

Дежа ви у режији ТЕНТ-а: Обреновчанке на победу од титуле!