Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Подкаст ”На мрежи” (еп. 6, 21.12.2021) ГОШЋЕ: МИРА МУСУЛИН И ЉИЉА РАНКОВИЋ

Први пут у нашем подкасту разговарали смо са две гошће. Угостили смо Мирјану Мусулин, фантастичног стручњака, нашег најтрофејнијег женског тренера, шефа стручног штаба екипе Срема и новоизабраног селектора женске кадетске репрезентације Србије, и Љиљану Ранковић, једно од највећих имена у нашој Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице, капитена шампионске екипе Уба, дивну особу и спортисту за пример, чија прича ће, сигурни смо, оставити дубок утисак на многе.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У првом подкасту #НаМрежи, у новој сезони, представљамо екипе и одбојкашице које ће се такмичити у Банка Поштанска штедионица Суперлиги 2023-24.

Пред нама је узбудљива сезона у домаћим клупским такмичењима, а кога ћете моћи да гледате на теренима широм Србије у најелитнијем такмичењу за одбојкашице и са каквим кадровима располажу клубови који се такмиче у Суперлиги сазнајте из нашег подкаста.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 48, 29.09.2023) ПРЕДСТАВЉАМО ЕКИПЕ БПШ СУПЕРЛИГЕ ЗА ОДБОЈКАШИЦЕ

Железничар из Лајковца, актуелни победник Купа Србије, освојио је први трофеј у новој сезони, пошто је у мечу Суперкупа Србије 2021, у Хали спортова у Лајковцу, савладао Уб, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге и првака Србије, са 3:2 (23:25, 25:21, 25:12, 24:26, 15:10), после 132 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Железничар из Лајковца освојиo Суперкуп 2021.

Екипа суботичке YuEco телевизије направила је интервју са првим тренером Спартака, Ивицом Јевтићем, пред меч 8. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше који Суботичани играју у Пожаревцу, против домаћег Младог радника.

Ивица Јевтић је прошле године тренирао Млади радник, тако да ће овај меч имати и додатну, емотивну димензију за овог стручњака. Обе екипе се налазе у доброј форми, тако да нас очекује сјајан меч. Љубитељи одбојке ће овај дуел моћи да посматрају уживо путе ливестреам-а Младог радника.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Интервју: Ивица Јевтић, први тренер Спартака из Суботице

У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 41, 08.03.2023) - ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Партизан Сокербет 3:1

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су велики тријумф у реванш утакмици четвртфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Данила Стокуће је вечерас, у реваншу, на свом терену, надиграла Железничар са 3:1, по сетовима 26:28, 25:22, 25:14 и 25:21.

Звезда вратила серију у Лајковац!

Одбојкашице ТЕНТ-а и пазовачког Јединства избориле су пласман у полуфинале плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су по други пут поразиле Партизан ЦБС, док је пазовачко Јединство још једном било боље од имењака из Ужица.

Обреновчанке и Пазовчанке међу четири најбољих!

Одбојкашице Уба прве су полуфиналисткиње плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су данас, у Београду, у реваншу четвртфинала надиграле Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:19 и 25:23.

Уб први полуфиналиста!

Одбојкаши Војводине Моцарт и Црвене звезде остварили су победе у последњем, 22. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су, на свом терену, надиграли Млади радник, док је Звезда, код куће, поразила ВГСК.

Војводина и Звезда отклонили све дилеме!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су велики тријумф у дербију последњег, 22. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су данас, на свом терену, надиграли суботички Спартак са 3:1, по сетовима 25:21, 20:25, 33:31 и 25:20.

Раднички „шампион” лигашког дела првенства!