Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Игор Колаковић: ”Играчи из наше лиге морају још да раде како би били конкурентни за репрезентацију”

Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.

 Са Игором смо попричалли о квалитету наше лиге, о фантастичној сезони Партизана, чији је био играч, али и о перспективи репрезентације Србије у смислу подмлађивања са играчима из нашег првенства.

Цео интервју погледајте на нашем Јутјуб каналу.

 

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су победу у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге након преокрета против Младог радника.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Раднички доо - Млади радник 3:2, комплетан меч

Одбојкаши Војводине НС сем четврти пут су триујмфовали у Суперкупу Србије. Новосађани су, у дворани СЦ Ибар у Краљеву, у присуству 3500 гледалаца, у мечу XИ Супер купа 2021. савладали домаћу Рибницу са 3:1, по сетовима 19:25, 26:24, 25:21 и 25:21, после 115 минута игре.

Погледајте у сјајном прилогу #OSSRBTV како је изгледала атмосфера у Краљеву, али и ко су нова појачања у обе екипе за ову сезону!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спектакл у Краљеву, Војводина НС семе освојила први трофеј у сезони!

Једна од веома важних позиција у свакој модерној одбојкашкој екипи и незаменљива у репрезентативнним селекцијама, почевши од сениорских па све до најмлађих, пионирских репрезентација, јесте одбојкашки статистичар и скаут.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Занимање: одбојкашки статистичар и скаут

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су другу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 2. колу савладале Железничар из Лајковца након великог преокрета са 3:2, по сетовима 22:25, 21:25, 25:14, 25:17 и 16:14, после 110 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Железничар Лајковац - Црвена звезда 2:3, комплетан меч

Први пут у нашем подкасту разговарали смо са две гошће. Угостили смо Мирјану Мусулин, фантастичног стручњака, нашег најтрофејнијег женског тренера, шефа стручног штаба екипе Срема и новоизабраног селектора женске кадетске репрезентације Србије, и Љиљану Ранковић, једно од највећих имена у нашој Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице, капитена шампионске екипе Уба, дивну особу и спортисту за пример, чија прича ће, сигурни смо, оставити дубок утисак на многе.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 6, 21.12.2021) ГОШЋЕ: МИРА МУСУЛИН И ЉИЉА РАНКОВИЋ

Шеснаеста рунда Банка Поштанска штедионица Суперлиге била је на програму током минулог викенда. Као што то обично и бива, неке екипе су, према очекивањима, стизале до победа, док су неке морале добрано да се помуче како би извојевале победе. Дефинитивно је у центру пажње био вечити дерби, у којем се Звезда након маратона реванширала љутом ривалу за пораз у првом делу сезоне, док је ТЕНТ, практично, обесмислио дерби кола. Уб и пазовачко Јединство су лако изашли на крај са ривалима из доњег дома табеле, док је Београд уписао највећи тријумф откако је постао члан највишег ранга такмичења, и то у још једном градском дербију. За крај, узбудљиву одбојкашку представу приредиле су нам Ужичанке и Митровчанке, из које је Јединство након велике борбе изашло као победник.

Преглед 16. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Дерби на све стране

Протеклог викенда одигране су све утакмице петнаесте рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, током које смо имали прилику да на теренима широм Србије пратимо и више него занимљиве мечеве. Иако је током овог кола виђено неколико веома узбудљивих мечева, дефинитивно су највеће изненађење направили искусни Пазовчани, који су убедљиво поразили ВГСК. На победничке стазе вратили су се суботички Спартак и крагујевачки Раднички, док су Звезда и Таково након четири одиграна сета били бољи од Дубочице, односно Партизана Коптех. Ипак, најнеизвесније и најузбудљивије било је у Новом Саду, где је Војводина након низа преокрета и дугих пет сетова успела да надигра Вождове из Тополе.

Преглед 15. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Повратак на победнички колосек

Одбојкаши Јединства из Старе Пазове остварили су важан тријумф у 15. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Жељка Вукелића је вечерас, на гостујућем терену, поразила ВГСК са максималних 3:0, по сетовима 25:19, 25:18, 25:19.

Искусни Пазовчани енигма за ВГСК

Одбојкашице обреновачког ТЕНТ-а забележиле су тријумф у дербију 16. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Игора Жакића је вечерас, на свом терену, поразила лајковачки Железничар са максималних 3:0, по сетовима 25:16, 25:14 и 25:18.

Обреновчанке преслишале шампиона

Одбојкаши Војводине Моцарт остварили су велики тријумф у дербију 15. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Новосађани су вечерас, на свом терену, надиграли Карађорђе, након истинске борбе, са 3:2, по сетовима 25:20, 18:25, 27:29, 25:19 и 15:10.

Новосађани разоружали Вождове