Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

У 33. подкасту упознајте се са будућом одбојкашком звездом, младом и талентованом Аном Малешевић, одбојкашицом ТЕНТ-а и најбољим блокером Европе за играчице до 21 године.

Осим умећа са лоптом и разумевања одбојкашке игре, Ана плени шармом, интелигенцијом и речитошћу. Уживајте у причи о одбојци девојке која наш спорт чини још лепшим и ношу одбојкашку породицу још допадљивијом.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 33, 13.12.2022) - АНА МАЛЕШЕВИЋ

Уб, победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2020/2021. и првак Србије у конкуренцији одбојкашица, савладао је Јединство из Брчког у оквиру 2. кола квалификација за ЦЕВ Лигу шампиона 2022. Уб је у утакмици одиграној у Спортској хали Уб, славио са 3:0, по сетовима 25:16, 25:15 и 25:19, после 65 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Одбојкашице Уба максималне у првом мечу квалификација за Лигу шампиона

У једанаестом подкасту #НаМрежи угостили смо Николу Јерковића, шефа стручног штаба Инђије, и даље младог одбојкашког стручњака, који међутим спада у тренере са најдужим стажом у нашим лигашким такмичењима.

Причали смо о екипи Инђије, о Банка Поштанска штедионица Суперлиги, о Николиној богатој каријери и занимљивим анегдотама из његовог искуства, али и о актуелностима везаним за именовање италијанског стручњака, Данијелеа Сантарелија, на место првог тренера наших најбољих одбојкашица и у склопу тога одлазак Зорана Терзића са места селектора женске сениорске репрезентације Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 11, 25.01.2022) ГОСТ: НИКОЛА ЈЕРКОВИЋ

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 41, 08.03.2023) - ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ

Веома интересантно одбојкашко лето увелико је почело. Пажња јавности се са клупске преусмерила на репрезентативну одбојку, пошто су сениорке и сениори Србије већ одиграли први викенд Лиге нација, и сви са нестрпљењем очекујемо другу седмицу, која ће се у обе конкуренције одиграти у „Београдској арени“. На посао су прионуле и репрезентације млађих категорија, али то није спутало суперлигаше да наставе са својим стандардним активностима током летњих дана. Потрага за адекватним појачањима настављена је и у седмицама за нама, а чини се да је овогодишња трансфер пијаца најинтересантнија у последњих неколико сезона.

ЛИГА ТРАНСФЕР ПИЈАЦА: ТЕНТ већ склопио играчки мозаик, МВП финалне серије остаје у Крагујевцу

Нешто мање од месец дана прошло је од тренутка када је спуштена завеса на фантастичну 2024/25. сезону у Банка Поштaнска штедионица Суперлиги. Целокупни лигашки део сезона, а потом и плеј-оф донели су нам низ фантастичних дуела и утакмице препуних преокрета и неизвесности, а кулминација свега догодила се у финалној серији. Као што је добро познато, шампионским ловорикама су се на крају окитиле одбојкашице лајковачког железничара и одбојкаши крагујевачког Радничког доо, али су и остале екипе морале да буду поносне што су се побринуле да српска клупска одбојка рапидно напредује. Стога је велики број клубова наставио са радом, али се пажња са терена преселила на трансфер пијацу, пошто је неколицина екипа у обе конкуренције веома активна у проналаску добитних комбинација за наредну такмичарску сезону.

ЛИГА ТРАНСФЕР ПИЈАЦА: Железничар и Карађорђе најактивнији, ТЕНТ чува окосницу екипе

Годинама су у Крагујевцу са великим нестрпљењем чекали дан када ће се одбојкаши вратити на стазе старе славе и у витрине клуба одложити барем један пехар. Ни на почетку ове сезоне нико није са сигурношћу могао да каже да ће баш 2025. година остати уписана златним словима у историји одбојкашке секције СПД Раднички. Ипак, неколико ентузијаста је из утакмице у утакмицу сигурним кораком оповргло све сумње и на крају урадило нешто што ниједна генерација до сада није.

Душан Лопар Тихи јунак великог подвига Крагујевчана!

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца нови су шампиони Србије! Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у ”МТС хали Језеро”, у петој, одлучујућој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге, поразила новосадску Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 21:25, 25:20, 25:21 и 25:22.

Крагујевац слави дуплу круну: Раднички након 15 година шампион Србије!

Одбојкашице Железничара из Лајковца нове су шампионке Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Лајковчанке су вечерас, на свом терену, у петом мечу финалне плеј-оф серије, надиграле Уб са максималних 3:0, по сетовима 25:15, 28:26 и 25:16.

Златни Ћира стигао до трона: Железничар је нови шампион Србије!