Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Подкаст ”На мрежи” (еп. 13, 01.02.2022) ГОШЋА: ЈЕЛЕНА ЛАЗИЋ

У тринаестом подкасту #НаМрежи вратили смо се коментарисању одиграних утакмица у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге, али и наступа наших екипа у европским куповима. Причали смо и о рангирању у систему европских такмичења и организацији и отказивању утакмица у специфичним условима пандемије.

У другом делу емисије гошћа нам је била Јелена Лазић, играчица Црвене звезде, која је својим наступима обележила досадашњи део првенства и одбојкашица која је вероватно најзаслужнија за сјајне резултате београдских црвено-белих у овој сезони. Са Јеленом смо разговарали о екипи Црвене звезде, о претходном делу првенства, о изазовима са којима се сусретала београдска екипа у протеклом периоду, али и о дометима и циљевима који су постављени у финалном делу сезоне. Такође, Лазићева нам је сасвим искрено причала о својој одбојкашкој каријери, о својим играчким квалитетима, врлинама и манама, као и о разлозима због којих никада није играла у иностраним клубовима.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

У 17. подкасту "На мрежи" направили смо специјал емисију поводом одигравања финала Купа Србије за одбојкашице и одбојкаше 6. марта у Лајковцу.

Угостили смо ривале у финалним утакмицама, тако да су се очи у очи нашли тренери одбојкашица Железничара из Лајковца и Црвене звезде, Бранко Ковачевић и Милан Гршић, као и играчи Партизана Сокербет и Младог радника, Новица Бјелица и Младен Бојовић.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 17, 01.03.2022) ГОСТИ: БРАНКО КОВАЧЕВИЋ, МИЛАН ГРШИЋ, НОВИЦА БЈЕЛИЦА, МЛАДЕН БОЈОВИЋ

У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 41, 08.03.2023) - ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су вредну победу у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Инђије.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Инђија 3:1, детаљи са меча

У 14. подкасту ”На мрежи” доносимо вам интересантну причу о процедури одлагања утакмица у специфичним условима пандемије, о плановима и раду Одбојкашког савеза Србије у смислу стабилизације стања у нашим клубовима и успостављању система помоћи екипама како бисмо имали у наредном периоду стандардно велики број учесника у еврокуповима, о модалитетима промоције клубова и одбојкашког спорта на локалном нивоу, као и о утакмицама протеклог кола у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице.

У другом делу подкаста угостили смо Ивицу Јевтића, популарног Јозу, тренера екипе Спартака из Суботице и новог члана стручног штаба мушке сениорске репрезентације Србије. Са Јозом смо причали о његовој играчкој и тренерској каријери, о почецима у Младом раднику, о успесима које постиже са Спартаком, о условима у суботичком клубу, о Суперлиги за одбојкаше и ривалима у текућем првенству, као и о новом ангажману у репрезентацији.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 14, 08.02.2022) ГОСТ: ИВИЦА ЈЕВТИЋ

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Партизан Сокербет 3:1

Одбојкашице ТЕНТ-а, Железничара и Црвене звезде забележиле су максималне тријумфе у 12. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. ТЕНТ је на страни надиграо Лесковац 98, Лајковчанке су, као гошће, поразиле ужичко Јединство, док је Црвена звезда, на свом терену, била боља од Спартака.

Фаворити према очекивањима

Одбојкаши ВГСК-а тријумфовали су у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Милана Ђуричића је вечерас, на свом терену, надиграла Црвену звезду после великог преокрета са 3:2, по сетовима 19:25, 28:30, 28:26, 25:20 и 15:13.

ВГСК поразио Звезду за шести тријумф у низу!

Одбојкаши Младог радника из Пожаревца уписали су велики тријумф у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Владана Аврамовића је вечерас, на свом терену, поразила Војводину Моцарт са 3:2, по сетовима 25:18, 25:19, 21:25, 21:25 и 15:7.

Пожаревљани продубили агонију Војводине

Одбојкаши суботичког Спартака уписали су велики тријумф у дербију 11. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Суботичани су вечерас, на свом терену, поразили крагујевачки Раднички доо након великог преокрета са 3:2, по сетовима 22:25, 22:25, 25:20, 28:26 и 15:9.

Шампион пао у Суботици: Спартак се осамио на челу табеле!