Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Партизан Сокербет 3:1

Екипа суботичке YuEco телевизије направила је интервју са првим тренером Спартака, Ивицом Јевтићем, пред меч 8. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше који Суботичани играју у Пожаревцу, против домаћег Младог радника.

Ивица Јевтић је прошле године тренирао Млади радник, тако да ће овај меч имати и додатну, емотивну димензију за овог стручњака. Обе екипе се налазе у доброј форми, тако да нас очекује сјајан меч. Љубитељи одбојке ће овај дуел моћи да посматрају уживо путе ливестреам-а Младог радника.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Интервју: Ивица Јевтић, први тренер Спартака из Суботице

Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.

Игор Колаковић: ”Играчи из наше лиге морају још да раде како би били конкурентни за репрезентацију”

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

У 33. подкасту упознајте се са будућом одбојкашком звездом, младом и талентованом Аном Малешевић, одбојкашицом ТЕНТ-а и најбољим блокером Европе за играчице до 21 године.

Осим умећа са лоптом и разумевања одбојкашке игре, Ана плени шармом, интелигенцијом и речитошћу. Уживајте у причи о одбојци девојке која наш спорт чини још лепшим и ношу одбојкашку породицу још допадљивијом.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 33, 13.12.2022) - АНА МАЛЕШЕВИЋ

Утакмицама 10. кола и званично је спуштена завеса на 2025. годину, бар када је реч о Банка Поштанска штедионица Суперлиги Србије. Била је ово још једна узбудљива година у домаћем првенству, а потврду тога смо добили и у минулој рунди, која је одиграна средином седмице. Спартак је у дербију кола са Црвеном звездом обезбедио прво место на табели уочи празника, док је Партизан надиграо шампиона Србије, који је мислима био у полуфиналном реваншу Купа Србије. ВГСК је направио најпријатније изненађење савладавши максималним резултатом Војводину Моцарт, другог полуфиналисту Купа, док су Таково и Карађорђе такође уписали убедљиве тријумфе против Дубочице, односно Младог радника. У дербију зачеља, пазовачко Јединство је надиграло Ниш и пред паузу побегло са дна табеле.

Преглед 10. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Узбуђења за крај године!

Одбојкашице обреновачког ТЕНТ-а избориле су пласман у финале Купа Србије. Екипа Игора Жакића је вечерас, на свом терену, у реванш утакмици полуфинала надиграла Црвену звезду са 3:0, по сетовима 25:16, 25:22 и 25:10.

ТЕНТ у трећем узастопном финалу Купа Србије!

Велико изненађење направио је и ВГСК, који је поразио Војводину на страни

Одбојкаши Партизана Коптех остварили су велики тријумф у 10. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Бојана Јанића је, у Крагујевцу, надиграла Раднички д.о.о. са 3:2, по сетовима 26:24, 25:22, 24:26, 24:26 и 15:5.

Партизан након трилера срушио шампиона!