резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су вредну победу у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Инђије.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Представљамо нови формат у оквиру продукције #OSSRBTV који ће вам, верујемо, заокупити пажњу интересантним садржајем. Поставјамо сет питања клупским ривалима, да видимо како супарници на терену гледају једни на друге, али и на нека општа питања из одбојке и живота. Први гости у нашем серијалу су сјајни примачи Партизана Сокербет и Спартака из Суботице, Лазар Мариновић и Никола Жугић. Уживајте!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Трећи подкаст, исти састав, коментарисали смо 9. коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, као и прве утакмице Купа Србије. Осврнули смо се на актуелности у нашој одбојци, направили смо пресек стања у лиги након одиграног првог дела првенства и најавили шта нас занимљиво очекује у наредном периоду.
Јаглија и Риле су, као и увек, исцрпно анализирали дешавања у клубовима и дали нам увид у све оне суптилне детаље који осветљавају учинак екипа на терену.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкаши Спартака из Суботице остварили су максималну победу у 7. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Ниша.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Уб, победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2020/2021. и првак Србије у конкуренцији одбојкашица, савладао је Јединство из Брчког у оквиру 2. кола квалификација за ЦЕВ Лигу шампиона 2022. Уб је у утакмици одиграној у Спортској хали Уб, славио са 3:0, по сетовима 25:16, 25:15 и 25:19, после 65 минута игре.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Веома интересантно одбојкашко лето увелико је почело. Пажња јавности се са клупске преусмерила на репрезентативну одбојку, пошто су сениорке и сениори Србије већ одиграли први викенд Лиге нација, и сви са нестрпљењем очекујемо другу седмицу, која ће се у обе конкуренције одиграти у „Београдској арени“. На посао су прионуле и репрезентације млађих категорија, али то није спутало суперлигаше да наставе са својим стандардним активностима током летњих дана. Потрага за адекватним појачањима настављена је и у седмицама за нама, а чини се да је овогодишња трансфер пијаца најинтересантнија у последњих неколико сезона.
Нешто мање од месец дана прошло је од тренутка када је спуштена завеса на фантастичну 2024/25. сезону у Банка Поштaнска штедионица Суперлиги. Целокупни лигашки део сезона, а потом и плеј-оф донели су нам низ фантастичних дуела и утакмице препуних преокрета и неизвесности, а кулминација свега догодила се у финалној серији. Као што је добро познато, шампионским ловорикама су се на крају окитиле одбојкашице лајковачког железничара и одбојкаши крагујевачког Радничког доо, али су и остале екипе морале да буду поносне што су се побринуле да српска клупска одбојка рапидно напредује. Стога је велики број клубова наставио са радом, али се пажња са терена преселила на трансфер пијацу, пошто је неколицина екипа у обе конкуренције веома активна у проналаску добитних комбинација за наредну такмичарску сезону.
Годинама су у Крагујевцу са великим нестрпљењем чекали дан када ће се одбојкаши вратити на стазе старе славе и у витрине клуба одложити барем један пехар. Ни на почетку ове сезоне нико није са сигурношћу могао да каже да ће баш 2025. година остати уписана златним словима у историји одбојкашке секције СПД Раднички. Ипак, неколико ентузијаста је из утакмице у утакмицу сигурним кораком оповргло све сумње и на крају урадило нешто што ниједна генерација до сада није.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца нови су шампиони Србије! Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у ”МТС хали Језеро”, у петој, одлучујућој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге, поразила новосадску Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 21:25, 25:20, 25:21 и 25:22.
Одбојкашице Железничара из Лајковца нове су шампионке Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Лајковчанке су вечерас, на свом терену, у петом мечу финалне плеј-оф серије, надиграле Уб са максималних 3:0, по сетовима 25:15, 28:26 и 25:16.