резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Погледајте како изгледа један одбојкашки тренинг из перспективе играча.
У овој епизоди били смо на тренингу женске кадетске репрезентације Србије очима Нине Мандовић, одбојкашице ТЕНТ-а и капитена српских кадеткиња, која игра на позицији дизача.
Путем овог видеа имате јединствену прилику да осетите атмосферу са одбојкашког терена из прве руке. Хајде да играмо одбојку. ;)
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Јединства из Старе Пазове оствариле су победу у 4. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге над Железничаром из Лајковца од 3:1.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Након друге утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Спартака и Војводине поразговарали смо са Игором Колаковићем, селектором мушке сениорске репрезентације Србије, којег смо сусрели на трибинама хале “Дудова шума”, у Суботици.
У 15. подкасту имамо можда и најразноврснију причу досад. У првом делу емисије коментарисали смо ситуацију у Банка Поштанска штедионица Суперлиги и могући расплет на табели пред плеј-оф. Након тога, имали смо два изузетна госта, Бориса Коларевића, бившег међународног судију, а сада контролора делегата на суперлигашким утакмицама, и Неђу Османкача, трофејног тренера и одбојкашког аналитичара који сада са успехом води прволигашку екипу Новог Сада Манекс.
Са Борисом смо причали о свим изазовима које судијски посао са собом носи, о судијској перспективи такмичења, о начину оцењивања судија, о припреми судија, о путу који треба прећи да би судије које почињу каријеру напредовале до највишег ранга такмичења, али и о практичним саветима како за судије тако и за играче и клубове да би се на најбољи начин премостио тај вечни јаз који влада између оних који играју и оних који на утакмицама деле правду.
Неђа Османкач нам је приближио такмичење у Банка Поштанска штедионица Првој лиги, играче и екипе који учествују у овом првенству, а разговарали смо и о његовом именовању за селектора мушке јуниорске репрезентације Србије, о перспективи наше мушке одбојке, о начинима за одабир играча и о правилном систему рада са млађим категоријама играча, од почетних стадијума у школама одбојке и клубовима па све до репрезентативног нивоа. Наравно, осврнули смо се и на суперлигашке актуелности и квалитет лиге у највишем рангу такмичења.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Јединства из Ужица забележиле су победу у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Дарка Закоча је данас, као гост, надиграла Београд након истинске борбе са 3:2, по сетовима 27:29, 30:28, 26:28, 25:12 и 15:9.
Одбојкаши Црвене звезде уписали су тријумф у дербију 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ивице Јевтића је вечерас, у Крагујевцу, након преокрета, поразила Раднички доо са 3:1, по сетовима 24:26, 25:23, 25:19 и 25:18.
На теренима широм Србије су у петак и суботу одигране све утакмице 18. рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги. Како је крај лигашког дела сезоне све ближи, тако су све екипе свесне да остаје све мање простора за грешку, што је и те како било приметно и у самим мечевима. Дефинитивно је дерби кола оправдао то звање, пошто је Војводина након велике борбе успела да заустави шампиона Србије. А подједнако интересантно било је и у Старој Пазови, где је Звезда успела да надигра Јединство након маратона. Максималним победама радовали су се одбојкаши Такова, Карађорђа и Спартака, а успешан је био и Ниш, пошто је након четири одиграна сета остварио злата вредну победу над тимом из Великог Градишта.
Протеклог викенда, прецизније у петак и суботу, одигране су све утакмице 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Самим тим, свима нам је јасно да је крај лигашког дела првенства све ближи, пошто ћемо за нешто мање од три недеље знати ко ће се радовати, а коме неће бити до тога, иако су већ сада неке ствари кристално јасне. Током минулог викенда ТЕНТ је наставио своју серију победа, док се пазовачко Јединство експресно вратило на победничке стазе. Сремице су везале другу победу и то над екипом Београда, док су Ужичанке након два пораза у низу прекинуле црну серију победом над Лесковцем, а до тријумфа је стигао и шампион на гостовању Радничком. Ипак, дефинитивно је утакмица кола, на папиру, одиграна у петак, а Црвена звезда је, на велико изненађење, успела да резултатски убедљиво надигра новопеченог освајача Купа Србије, екипу Уба.
Одбојкаши Црвене звезде забележили су тријумф у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Звезда је вечерас, у Старој Пазови, након истинске борбе надиграла Јединство са 3:2, по сетовима 26:28, 25:21, 39:37, 23:25 и 15:6.
