Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Завршни билтен

СЕЗОНА 2019/20.

ПРЕУЗМИТЕ

У тринаестом подкасту #НаМрежи вратили смо се коментарисању одиграних утакмица у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге, али и наступа наших екипа у европским куповима. Причали смо и о рангирању у систему европских такмичења и организацији и отказивању утакмица у специфичним условима пандемије.

У другом делу емисије гошћа нам је била Јелена Лазић, играчица Црвене звезде, која је својим наступима обележила досадашњи део првенства и одбојкашица која је вероватно најзаслужнија за сјајне резултате београдских црвено-белих у овој сезони. Са Јеленом смо разговарали о екипи Црвене звезде, о претходном делу првенства, о изазовима са којима се сусретала београдска екипа у протеклом периоду, али и о дометима и циљевима који су постављени у финалном делу сезоне. Такође, Лазићева нам је сасвим искрено причала о својој одбојкашкој каријери, о својим играчким квалитетима, врлинама и манама, као и о разлозима због којих никада није играла у иностраним клубовима.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 13, 01.02.2022) ГОШЋА: ЈЕЛЕНА ЛАЗИЋ

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Ц. Звезда - ТЕНТ 3:2, комплетан меч

У 33. подкасту упознајте се са будућом одбојкашком звездом, младом и талентованом Аном Малешевић, одбојкашицом ТЕНТ-а и најбољим блокером Европе за играчице до 21 године.

Осим умећа са лоптом и разумевања одбојкашке игре, Ана плени шармом, интелигенцијом и речитошћу. Уживајте у причи о одбојци девојке која наш спорт чини још лепшим и ношу одбојкашку породицу још допадљивијом.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 33, 13.12.2022) - АНА МАЛЕШЕВИЋ

Одбојкаши Спартака из Суботице остварили су максималну победу у 7. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Ниша.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Спартак Суботица - Ниш 3:0, комплетан меч

На теренима широм Србије су у петак и суботу одигране све утакмице 18. рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги. Како је крај лигашког дела сезоне све ближи, тако су све екипе свесне да остаје све мање простора за грешку, што је и те како било приметно и у самим мечевима. Дефинитивно је дерби кола оправдао то звање, пошто је Војводина након велике борбе успела да заустави шампиона Србије. А подједнако интересантно било је и у Старој Пазови, где је Звезда успела да надигра Јединство након маратона. Максималним победама радовали су се одбојкаши Такова, Карађорђа и Спартака, а успешан је био и Ниш, пошто је након четири одиграна сета остварио злата вредну победу над тимом из Великог Градишта.

Преглед 18. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Све мање простора за грешку

Протеклог викенда, прецизније у петак и суботу, одигране су све утакмице 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Самим тим, свима нам је јасно да је крај лигашког дела првенства све ближи, пошто ћемо за нешто мање од три недеље знати ко ће се радовати, а коме неће бити до тога, иако су већ сада неке ствари кристално јасне. Током минулог викенда ТЕНТ је наставио своју серију победа, док се пазовачко Јединство експресно вратило на победничке стазе. Сремице су везале другу победу и то над екипом Београда, док су Ужичанке након два пораза у низу прекинуле црну серију победом над Лесковцем, а до тријумфа је стигао и шампион на гостовању Радничком. Ипак, дефинитивно је утакмица кола, на папиру, одиграна у петак, а Црвена звезда је, на велико изненађење, успела да резултатски убедљиво надигра новопеченог освајача Купа Србије, екипу Уба.

Преглед 19. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Узбуна, ближи се крај!

Одбојкаши Црвене звезде забележили су тријумф у 18. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Звезда је вечерас, у Старој Пазови, након истинске борбе надиграла Јединство са 3:2, по сетовима 26:28, 25:21, 39:37, 23:25 и 15:6.

Звезда преживела у Пазови

Одбојкашице Железничара из Лајковца уписале су тријумф у 19. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ратка Павличевића је вечерас, у Београду, надиграла Раднички Бластерс са 3:1, по сетовима 25:19, 25:16, 18:25 и 25:17.

Лајковчанке боље од Радничког

Одбојкашице Црвене звезде забележиле су велики тријумф у дербију 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Данила Стокуће је вечерас, на свом терену, надиграла Уб са максималних 3:0, по сетовима 25:21, 28:26 и 25:23.

Звезда зауставила победника Купа!