Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Атанасијевић: ”Одбојкашка лига Србије делује све боље из године у годину”

На другој утакмици полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге између Црвене звезде и Јединства, која је одиграна у СЦ “Вождовац” на Бањици, поред сјајне игре на терену били смо почашћени и присуством на трибинама нашег сјајног одбојкаша и једног од најбољих светских коректора, Александра Атанасијевића.

Након меча, искористили смо прилику да са популарним Батом поразговарамо о актуелностима везаним за наше првенство, али и да сазнамо како је задовољан својим играма у овој сезони и какви су му планови у наставку каријере.

Цео интервју погледајте на нашем Јутјуб каналу.

 

Први пут у нашем подкасту разговарали смо са две гошће. Угостили смо Мирјану Мусулин, фантастичног стручњака, нашег најтрофејнијег женског тренера, шефа стручног штаба екипе Срема и новоизабраног селектора женске кадетске репрезентације Србије, и Љиљану Ранковић, једно од највећих имена у нашој Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице, капитена шампионске екипе Уба, дивну особу и спортисту за пример, чија прича ће, сигурни смо, оставити дубок утисак на многе.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 6, 21.12.2021) ГОШЋЕ: МИРА МУСУЛИН И ЉИЉА РАНКОВИЋ

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Ц. Звезда - ТЕНТ 3:2, комплетан меч

Одбојкашице Уба оствариле су велики успех победивши грчки Олимпијакос у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Уб - Олимпијакос 3:2, квалификације за Лигу шампиона

У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.

У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 16, 16.02.2022)

У 14. подкасту ”На мрежи” доносимо вам интересантну причу о процедури одлагања утакмица у специфичним условима пандемије, о плановима и раду Одбојкашког савеза Србије у смислу стабилизације стања у нашим клубовима и успостављању система помоћи екипама како бисмо имали у наредном периоду стандардно велики број учесника у еврокуповима, о модалитетима промоције клубова и одбојкашког спорта на локалном нивоу, као и о утакмицама протеклог кола у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице.

У другом делу подкаста угостили смо Ивицу Јевтића, популарног Јозу, тренера екипе Спартака из Суботице и новог члана стручног штаба мушке сениорске репрезентације Србије. Са Јозом смо причали о његовој играчкој и тренерској каријери, о почецима у Младом раднику, о успесима које постиже са Спартаком, о условима у суботичком клубу, о Суперлиги за одбојкаше и ривалима у текућем првенству, као и о новом ангажману у репрезентацији.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 14, 08.02.2022) ГОСТ: ИВИЦА ЈЕВТИЋ

Још само два кола остала су до краја лигашког дела првенства. Стога су се све екипе потрудиле да на време покушају да изборе зацртане циљеве у оквиру јубиларног, 20. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Самим тим, последњи трзаји донели су низ узбудљивих дуела, али и неочекиваних резултата. Свакако је једна од њих убедљива победа Партизана, који је после три одиграна сета био бољи од вечитог ривала, док је Војводина на идентичан начин била кобна по освајача Купа Србије. Екипе из Шумадије биле су на висини задатка, пошто су Раднички и Карађорђе након четири одиграна сета поразили Јединство, односно ВГСК, док је до тријумфа стигао и Млади радник на гостовању у Лесковцу. Узбудљиво је било и у борби за опстанак, с обзиром на то да је Ниш након истинске борбе и пет сетова успео да надигра Таково, те задржи пол позицију када је директан опстанак у питању у односу на Пазовчане.

Преглед 20. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Закомпликовало се!

На теренима широм Србије су протеклог викенда одигране све утакмице 21. рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги у конкуренцији дама. Како је у последњих неколико недеља већ познато које су то екипе избориле пласман међу осам најбољих, поново су очи одбојкашке јавности биле упрте у борбе за опстанак. Ипак, мораће љубитељи одбојке да се стрпе, јер нам ова рунда није донела превише новитета. Сви фаворити су били на висини задатка, јер су ТЕНТ, Железничар, Срем, пазовачко Јединство, Уб и Црвена звезда без већих проблема изашли на крај са ривалима минулог викенда и то после само три одиграна сета. Након овог кола Лесковац је и званично изгубио све шансе да избори опстанак, док ћемо наредног викенда сазнати да ли ће Спартак или Београд осигурати суперлигашки статус и за наредну сезону, или ће опстанак тражити кроз разигравање.

Преглед 21. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Још само борба за опстанак

Одбојкашице Црвене звезде забележиле су тријумф на затварању 21. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Данила Стокуће су вечерас, на свом терену, надиграле Београд са максималних 3:0, по сетовима 25:17, 25:16 и 25:17.

Звезда убедљива у београдском дербију

Одбојкаши Радничког д.о.о. из Крагујевца и Карађорђа из Тополе остварили су тријумфе у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Шампион Србије био је бољи од Јединства на страни, док су Вождови, на свом терену, надиграли ВГСК.

Преокрет шампиона у Пазови, Вождови бољи од ВГСК-а

Одбојкаши Партизана Коптех забележили су велику победу у 20. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Бојана Јанића је вечерас, у вечитом дербију, поразила Црвену звезду са максималних 3:0, по сетовима 28:26, 25:23 и 25:18.

Црно-бела плава чета угасила Звезду!