Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Амбиције Рибнице у овој сезони

Наш главни циљ је пласман у финале плеј-офа. Првенство је дуго и биће добрих утакмица. Ми нападамо преостала два трофеја, имаћемо и наступ у Европи. Најважније је да останемо сви здрави и једино тако можемо да направимо жељени резултат.

Владо Петковић, дизач Рибнице

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су трећу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 3. колу савладале ТЕНТ из Обреновца са 3:2 (25:21, 25:17, 21:25, 22:25, 15:10).

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Ц. Звезда - ТЕНТ 3:2, комплетан меч

Једна од веома важних позиција у свакој модерној одбојкашкој екипи и незаменљива у репрезентативнним селекцијама, почевши од сениорских па све до најмлађих, пионирских репрезентација, јесте одбојкашки статистичар и скаут.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Занимање: одбојкашки статистичар и скаут

У овој епизоди подкаста "На мрежи" љубитељи одбојке, поред већ стандардних анализа и стручних коментара наших коментатора Игора Јагличића и Марка Ристића, могу да чују причу са два сјајна стручњака који са успехом воде своје екипе у овој сезони.

Први гост нам је велико одбојкашко име, Бојан Јанић, бивши трофејни репрезентативац, а сада шеф стручног штаба мушке екипе Партизана Сокербет. Други гост је искусни стручњак, Драган Бонић, који се ове сезоне са својом екипом Младог радника из Пожаревца пласирао у финале Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 5, 14.12.2021) ГОСТИ: БОЈАН ЈАНИЋ И ДРАГАН БОНИЋ

У 41. епизоди подкаста ”На мрежи” причали смо са нашом сјајном одбојкашицом и ништа мање изванредним аналитичарем и коментатором, Јованом Миросављевић, која ове сезоне наступа за румунско Трговиште.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 41, 08.03.2023) - ЈОВАНА МИРОСАВЉЕВИЋ

У 17. подкасту "На мрежи" направили смо специјал емисију поводом одигравања финала Купа Србије за одбојкашице и одбојкаше 6. марта у Лајковцу.

Угостили смо ривале у финалним утакмицама, тако да су се очи у очи нашли тренери одбојкашица Железничара из Лајковца и Црвене звезде, Бранко Ковачевић и Милан Гршић, као и играчи Партизана Сокербет и Младог радника, Новица Бјелица и Младен Бојовић.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 17, 01.03.2022) ГОСТИ: БРАНКО КОВАЧЕВИЋ, МИЛАН ГРШИЋ, НОВИЦА БЈЕЛИЦА, МЛАДЕН БОЈОВИЋ

Минулог викенда одигране су четири утакмице Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији сениора. Иако су очи одбојкашке јавности махом биле упрте у утакмицу Суперкупа Србије између Радничког доо и Партизана Коптех, остали суперлигаши су нам приредили низ и те како интересантних утакмица. Премијера 2. кола била је у четвртак у Нишу, док смо у петак имали прилику да посведочимо драми у Горњем Милановцу и непредвидивом мечу у Старој Пазови. У суботу је одиграна још једна занимљива утакмица у Лесковцу, док ће финалисти Суперкупа своје обавезе у оквиру ове рунде такмичења испунити нешто касније.

Преглед 2. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Неизвесност на сваком кораку

Четврта рунда такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги за сениорке прошла је без већих изненађења. И док је код мушкараца у центру пажње била борба за први трофеј у сезони, што је утицало и на сам распоред минулог викенда, девојке су комплетирале 4. коло. А оно је прошло са неколико веома интeресантних мечева на папиру у којима је махом драма изостала, пошто су фаворити били на врхунцу задатка.

Преглед 4. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Фаворити према очекивањима

Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца освајачи су Суперкупа Србије 2025. Актуелни освајач дупле круне је вечерас, у СРЦ „Рума”, надиграо београдски Партизан Коптех са максималних 3:0, по сетовима 25:23, 25:19 и 25:14.

Потпуна доминација: Раднички освајач Суперкупа Србије!

Последњих 14 година, утакмица Суперкупа традиционално је представљала озваничење почетка клупске одбојкашке сезоне у Србији. Како се традиција не доводи у питање, и ове године ћемо имати прилику да уживамо у борби за први трофеј у сезони између тимова који су прошле сезоне били у самом врху такмичења као што су Куп, односно Суперлига Србије. Једина разлика у односу на претходне сезоне је та што ћемо меч за уводни пехар гледати нешто касније него што је предвиђено. Прецизније, дуел између Радничког доо и Партизана Коптех, који је на програму вечерас од 18.00 часова у Руми, уз директан пренос на ТВ Аренаспорт 10 и другом програму РТС-а, неће означити почетак нове сезоне, јер је она већ у јеку.

Потпуна доминација или нова генерација: Раднички и Партизан у борби за Суперкуп!