Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Службени билтен

БРОЈ 14
  • 2023/24.
  • 29. децембар 2023.
  • 832Кb 
  • PDF

ПРЕУЗМИТЕ

У 45. епизоди подкаста #НаМрежи угостили смо предивну Лорену Шипић, хрватску одбојкашицу која је ове сезоне наступала у Банка Поштанска штедионица Суперлиги за суботички Спартак.

Популарна Лоре нам је причала о искуствима играња у Србији, о квалитетима наше одбојкашке школе, као и о својој богатој интернационалној каријери, пре свега о Француској, и о стању у хрватској одбојци.

Лорена је пример професионалног спортисте који игра на највишем нивоу и има највише образовање. Поред одбојке, ангажована је на разним пројектима између којих се у последње време истиче организовање тениског (АТП 125) турнира у Макарској, за који је добила највеће похвале.

Уживајте у разговору који симболизује заиста све најлепше што спорт има да понуди!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 45, 13.04.2023) - ЛОРЕНА ШИПИЋ

У првом подкасту #НаМрежи, у новој сезони, представљамо екипе и одбојкашице које ће се такмичити у Банка Поштанска штедионица Суперлиги 2023-24.

Пред нама је узбудљива сезона у домаћим клупским такмичењима, а кога ћете моћи да гледате на теренима широм Србије у најелитнијем такмичењу за одбојкашице и са каквим кадровима располажу клубови који се такмиче у Суперлиги сазнајте из нашег подкаста.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 48, 29.09.2023) ПРЕДСТАВЉАМО ЕКИПЕ БПШ СУПЕРЛИГЕ ЗА ОДБОЈКАШИЦЕ

Уб, победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2020/2021. и првак Србије у конкуренцији одбојкашица, савладао је Јединство из Брчког у оквиру 2. кола квалификација за ЦЕВ Лигу шампиона 2022. Уб је у утакмици одиграној у Спортској хали Уб, славио са 3:0, по сетовима 25:16, 25:15 и 25:19, после 65 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Одбојкашице Уба максималне у првом мечу квалификација за Лигу шампиона

Представљамо вам нови формат Одбојкашког савеза Србије, подкаст “На мрежи”, у којем наши новинари-аналитичари, Игор Јагличић и Марко Ристић, причају о Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице и одбојкаше, као и о актуелностима у нашем спорту.

Сјајна прича, препуна информација и озбиљних и детаљних анализа екипа које се такмиче у домаћем првенству и мечева који су одиграни у оквиру лиге, држаће вам пажњу до последњег минута.

У овом, првом издању, направили смо преглед мечева који су се одиграли у оквиру 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше али и ретроспективу дешавања у досадашњем делу првенства. Прокоментарисали смо наступе свих екипа, како у мушкој тако и у женској конкуренцији, оценили њихов учинак, анализирали њихове предности и мане и проценили какве су им шансе у наставку такмичења.

Озбиљна и професионална прича двојице врхунских познавалаца одбојкашких прилика, сигурни смо, заинтересоваће све љубитеље одбојке и спорта.

Прва епизода је морала трајати мало дуже, како бисмо успели на прави начин да вам прикажемо тренутно стање у домаћим одбојкашким такмичењима. Прича је била заиста темељна и остаје као вредан запис који на најбољи начин одсликава клупска дешавања у нашој земљи у дужем периоду.

Двојац Јагличић-Ристић је живописном нарацијом сачинио својеврсну одбојкашку мапу Србије и представио вам све што треба да знате о највишем рангу нашег лигашког надметања.

Верујемо да ће вам овај формат привући пажњу и да ћете нам остављати ваша запажања, питања и сугестије у коментарима, а ми ћемо се потрудити да вам сваке недеље донесемо квалитетне приче о нашем и вашем омиљеном спорту.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 1, 16.11.2021)

У четвртој епизоди подкаста "На мрежи" угостили смо два велика тренера, већ легендарног Дарка Закоча, шефа стручног штаба женског тима Партизана Сокербет, и Игора Жакића, и даље младог тренера али са позамашним искуством, који ове године бриљантно води мушку екипу Црвене звезде.

Уживајте у причи ова два изванредна одбојкашка стручњака, уз наше стандардне аналитичаре, Игора Јагличића и Марка Ристића.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 4, 06.12.2021) ГОСТИ: ДАРКО ЗАКОЧ И ИГОР ЖАКИЋ

Одбојкаши Црвене звезде трећи су полуфиналисти Купа Србије. Звезда је вечерас, на свом терену, у реванш мечу четвртфинала надиграла Млади радник са 3:2, по сетовима 17:25, 25:19, 25:17, 23:25 и 15:10.

Познати и трећи полуфиналиста: Звезда се придружила Спартаку и Војводини

Одбојкаши Војводине Моцарт пласирали су се у полуфинале Купа Србије. Војводина је вечерас, на свом терену, у реваншу четвртфинала надиграла Партизан Коптех са 3:1, по сетовима 25:22, 26:24, 22:25 и 25:19.

Новосађани други полуфиналисти: Војводина елиминисала Партизан

Протеклог викенда настављено је такмичење у оквиру седме рунде Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Два дербија обележила су ново коло шампионата, у којима су Убљанке успеле да надиграју шампиона, док је ТЕНТ био бољи од Јединства у драми од пет чинова. Велики тријумф уписале су и Ужичанке, док је Партизан ЦБС по први пут у сезони могао да прослави освајање сва три бода. А по први пут у сезони победи су се радовале и Сремице, док је Раднички Бластерс на свом терену оправдао улогу фаворита.

Преглед 7. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Рунда новитета

Пета рунда такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги је иза нас. Ипак, не целокупна, пошто су минулог викенда одигране четири од шест утакмица. Разлог томе је учешће шампиона Србије у квалификацијама за Лигу шампиона, па је густ распоред наметнуо да заостали први четвртфинални меч Купа Србије, Раднички доо и ВГСК-а одиграју овог викенда. Ипак, остали актери били су на висини задатка, па је Карађорђе након трилера успео да Звезди нанесе трећи овосезонски пораз, док је Спартак разоружао Устанике. Искусно Јединство је намучило, али не и угрозило Војводину Моцарт, а слично је било и у дуелу између Партизана Коптех и Ниша.

Преглед 5. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Куп утицао на распоред