Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Службени билтен

БРОЈ 02
  • 2021/22.
  • 27. септембар 2021.
  • 630Kb 
  • PDF

ПРЕУЗМИТЕ

Пред другу утакмицу полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Партизана Ефбет и Радничког поразговарали смо са Слободаном Ковачем, бившим репрезентативцем, освајачем олимпијског злата из Сиднеја, а затим и успешним тренером који је са нашом селекцијом освојио Европско првенство 2019. године.

Слободан Ковач: ”Гледао сам пуно утакмица и генерално добра одбојка се играла”

Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.

Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 8, 04.01.2022) ГОСТ: ЈОВО ЦАКОВИЋ

У четвртој епизоди подкаста "На мрежи" угостили смо два велика тренера, већ легендарног Дарка Закоча, шефа стручног штаба женског тима Партизана Сокербет, и Игора Жакића, и даље младог тренера али са позамашним искуством, који ове године бриљантно води мушку екипу Црвене звезде.

Уживајте у причи ова два изванредна одбојкашка стручњака, уз наше стандардне аналитичаре, Игора Јагличића и Марка Ристића.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 4, 06.12.2021) ГОСТИ: ДАРКО ЗАКОЧ И ИГОР ЖАКИЋ

У првом подкасту #НаМрежи, у новој сезони, представљамо екипе и одбојкашице које ће се такмичити у Банка Поштанска штедионица Суперлиги 2023-24.

Пред нама је узбудљива сезона у домаћим клупским такмичењима, а кога ћете моћи да гледате на теренима широм Србије у најелитнијем такмичењу за одбојкашице и са каквим кадровима располажу клубови који се такмиче у Суперлиги сазнајте из нашег подкаста.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 48, 29.09.2023) ПРЕДСТАВЉАМО ЕКИПЕ БПШ СУПЕРЛИГЕ ЗА ОДБОЈКАШИЦЕ

Погледајте како изгледа један одбојкашки тренинг из перспективе играча.

У овој епизоди били смо на тренингу женске кадетске репрезентације Србије очима Нине Мандовић, одбојкашице ТЕНТ-а и капитена српских кадеткиња, која игра на позицији дизача.

Путем овог видеа имате јединствену прилику да осетите атмосферу са одбојкашког терена из прве руке. Хајде да играмо одбојку. ;)

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Одбојка из прве руке: Нина Мандовић

Током викенда иза нас на програму је била тринаеста рунда Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији сениора. Ново коло прошло је без већих изненађења. Дефинитивно је највише повода за радост имала новосадска Војводина, која је после готово месец и по дана прекинула црну серију, док је Спартак без проблема наставио свој победнички низ и само се учврстио на лидерској позицији. ВГСК је након велике борбе био бољи од Партизана, Раднички се реванширао Пожаревљанима за пораз од пре неколико дана, а Звезда је после четири сета и преокрета била боља од Такова. До тријумфа је стигао и Карађорђе, који је, и поред епитета апсолутног фаворита, морао да се помучи како би надиграо Дубочицу.

Преглед 13. кола БПШ Суперлиге за сениоре: Махом према очекивањима

Протеклог викенда одигране су све утакмице 14. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крај лигашког дела првенства је из недеље у недељу све ближи, што самим тим утиче на готово све екипе како би пред пресек стања и почетак плеј-офа обезбедиле што боље позиције. Тако је у последња два кола вођена велика борба између екипа које се надају опстанку у првенству, а чини се да је Београд након победе над Спартаком тренутно најближи том достигнућу. Максималним победама радовале су се одбојкашице Железничара, Звезде, пазовачког Јединства и Срема, док је ТЕНТ, у дербију кола, поразио Уб и наставио свој победнички низ који датира од старта првенства.

Преглед 14. кола БПШ Суперлиге за сениорке: Захуктава се борба за опстанак

Одбојкашице Београда уписале су важан тријумф у 14. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Дејана Крповића је вечерас, на свом терену, надиграла суботички Спартак са 3:0, по сетовима 25:23, 25:17, 25:20.

Београд побегао из опасне зоне

Одбојкаши ВГСК-а остварили су тријумф у 13. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Милана Ђуричића је вечерас, у Београду, надиграла Партизан Коптех са 3:2, по сетовима 25:23, 25:15, 17:25, 22:25 и 15:10.

ВГСК преживео у престоници