резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Железничар из Лајковца, актуелни победник Купа Србије, освојио је први трофеј у новој сезони, пошто је у мечу Суперкупа Србије 2021, у Хали спортова у Лајковцу, савладао Уб, победника Банка Поштанска штедионица Суперлиге и првака Србије, са 3:2 (23:25, 25:21, 25:12, 24:26, 15:10), после 132 минута игре.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Седми подкаст #НаМрежи доноси вам, поред уобичајених коментара дешавања у лиги наших аналитичара Јаглије и Рилета, и причу са двоје сјајних младих спортиста.
Угостили смо Јовану Миросављевић, талентовану одбојкашицу која представља један од главних ослонаца игре екипе Железничара из Лајковца, и Николу Мељанца, одбојкаша Црвене звезде који доминира у овој суперлигашкој сезони и који има сав потенцијал и предиспозиције да постане наша следећа велика одбојкашка звезда.
Остали смо очарани карактерношћу ово двоје младих одбојкаша и њиховом искреном причом.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.
Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У четвртој епизоди подкаста "На мрежи" угостили смо два велика тренера, већ легендарног Дарка Закоча, шефа стручног штаба женског тима Партизана Сокербет, и Игора Жакића, и даље младог тренера али са позамашним искуством, који ове године бриљантно води мушку екипу Црвене звезде.
Уживајте у причи ова два изванредна одбојкашка стручњака, уз наше стандардне аналитичаре, Игора Јагличића и Марка Ристића.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.
У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Железничара, Уба и Јединства из Ужица пласирале су се у четвртфинале Купа Србије. Лајковчанке су, као што се очекивало, елиминисале Таково Кансаи Хелиос са 3:0 (25:6, 25:21, 25:10), Уб је лако изашао на крај са Десетком победивши са 3:0 (25:14, 25:17, 25:13), док је Јединство на идентичан начин било боље од Партизана ЦБС – 3:0 (25:12, 25:14, 25:23).
Одбојкашице пазовачког Јединства и Срема избориле су пласман у четвртфинале Купа Србије. Јединство је без већих проблема изашло на крај са Лесковцем 98 са 3:0 (25:10, 25:20, 25:20), док је Срем, након истинске борбе, елиминисао Београд славивши са 3:2 (18:25, 25:18, 18:25, 25:20, 15:11).
Одбојкашице Црвене звезде, ТЕНТ-а и Радничког Бластерс пласирале су се у четвртфинале Купа Србије. Звезда је на свом терену надиграла Штранд волеј са максималних 3:0 (25:22, 25:12, 25:11), Обреновчанке су на више него убедљив начин елиминисале Црно-беле 011 са 3:0 (25:14, 25:13, 25:9), док је Раднички лако изашао на крај са суботичким Спартаком – 3:0 (25:7, 25:15, 25:17).
Минулог викенда почела је нова сезона Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији дама. Фаворити су, махом, искористили чињеницу да им је распоред на почетку сезоне ишао на руку, те су на тријумфалан начин започели нову кампању. Поготово су прошлогодишњи полуфиналисти плеј-офа били убедљиви, пошто су сви забележили максималне победе, док је у Старој Пазови одиграна веома узбудљива утакмица.
Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у 1. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су вечерас, као гошће, надиграле Београд са максималних 3:0, по сетовима 25:19, 25:21 и 25:15.