Loading color scheme

УЖИВО

резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије

LIVEBanertest

Службени билтен

БРОЈ 08
  • 2021/22.
  • 08. новембар 2021.
  • 1.1МB 
  • PDF

ПРЕУЗМИТЕ

У 14. подкасту ”На мрежи” доносимо вам интересантну причу о процедури одлагања утакмица у специфичним условима пандемије, о плановима и раду Одбојкашког савеза Србије у смислу стабилизације стања у нашим клубовима и успостављању система помоћи екипама како бисмо имали у наредном периоду стандардно велики број учесника у еврокуповима, о модалитетима промоције клубова и одбојкашког спорта на локалном нивоу, као и о утакмицама протеклог кола у оквиру Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице.

У другом делу подкаста угостили смо Ивицу Јевтића, популарног Јозу, тренера екипе Спартака из Суботице и новог члана стручног штаба мушке сениорске репрезентације Србије. Са Јозом смо причали о његовој играчкој и тренерској каријери, о почецима у Младом раднику, о успесима које постиже са Спартаком, о условима у суботичком клубу, о Суперлиги за одбојкаше и ривалима у текућем првенству, као и о новом ангажману у репрезентацији.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 14, 08.02.2022) ГОСТ: ИВИЦА ЈЕВТИЋ

У овој епизоди подкаста "На мрежи" љубитељи одбојке, поред већ стандардних анализа и стручних коментара наших коментатора Игора Јагличића и Марка Ристића, могу да чују причу са два сјајна стручњака који са успехом воде своје екипе у овој сезони.

Први гост нам је велико одбојкашко име, Бојан Јанић, бивши трофејни репрезентативац, а сада шеф стручног штаба мушке екипе Партизана Сокербет. Други гост је искусни стручњак, Драган Бонић, који се ове сезоне са својом екипом Младог радника из Пожаревца пласирао у финале Купа Србије.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 5, 14.12.2021) ГОСТИ: БОЈАН ЈАНИЋ И ДРАГАН БОНИЋ

Одбојкашице Црвене звезде оствариле су другу победу у овогодишњем издању Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле су у 2. колу савладале Железничар из Лајковца након великог преокрета са 3:2, по сетовима 22:25, 21:25, 25:14, 25:17 и 16:14, после 110 минута игре.

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Железничар Лајковац - Црвена звезда 2:3, комплетан меч

Пред другу утакмицу полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Партизана Ефбет и Радничког поразговарали смо са Слободаном Ковачем, бившим репрезентативцем, освајачем олимпијског злата из Сиднеја, а затим и успешним тренером који је са нашом селекцијом освојио Европско првенство 2019. године.

Слободан Ковач: ”Гледао сам пуно утакмица и генерално добра одбојка се играла”

Представљамо вам нови формат Одбојкашког савеза Србије, подкаст “На мрежи”, у којем наши новинари-аналитичари, Игор Јагличић и Марко Ристић, причају о Банка Поштанска штедионица Суперлиги за одбојкашице и одбојкаше, као и о актуелностима у нашем спорту.

Сјајна прича, препуна информација и озбиљних и детаљних анализа екипа које се такмиче у домаћем првенству и мечева који су одиграни у оквиру лиге, држаће вам пажњу до последњег минута.

У овом, првом издању, направили смо преглед мечева који су се одиграли у оквиру 7. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше али и ретроспективу дешавања у досадашњем делу првенства. Прокоментарисали смо наступе свих екипа, како у мушкој тако и у женској конкуренцији, оценили њихов учинак, анализирали њихове предности и мане и проценили какве су им шансе у наставку такмичења.

Озбиљна и професионална прича двојице врхунских познавалаца одбојкашких прилика, сигурни смо, заинтересоваће све љубитеље одбојке и спорта.

Прва епизода је морала трајати мало дуже, како бисмо успели на прави начин да вам прикажемо тренутно стање у домаћим одбојкашким такмичењима. Прича је била заиста темељна и остаје као вредан запис који на најбољи начин одсликава клупска дешавања у нашој земљи у дужем периоду.

Двојац Јагличић-Ристић је живописном нарацијом сачинио својеврсну одбојкашку мапу Србије и представио вам све што треба да знате о највишем рангу нашег лигашког надметања.

Верујемо да ће вам овај формат привући пажњу и да ћете нам остављати ваша запажања, питања и сугестије у коментарима, а ми ћемо се потрудити да вам сваке недеље донесемо квалитетне приче о нашем и вашем омиљеном спорту.

Уживајте у причи о одбојци!

Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije

Подкаст ”На мрежи” (еп. 1, 16.11.2021)

Одбојкашице ТЕНТ-а из Обреновца уписале су победу у 6. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Обреновчанке су славиле над екипом Раднички Бластерс са максималних 3:0, по сетовима 25:13, 25:20, 25:19.

ТЕНТ убедљив против Крсташицa

Пожаревљани нанели први пораз Спартаку, Раднички наставио низ

Одбојкаши Војводине Моцарт тријумфовали су у дербију 4. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Марка Наранчића је вечерас, у Тополи, надиграла Карађорђе са 3:2, по сетовима 25:22, 21:25, 25:22, 19:25 и 15:13.

Војводина се осамила на челу табеле!

Одбојкашице Партизана ЦБС забележиле су минимални тријумф у 6. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Изабранице Ненада Живановића су вечерас, као гошће, победиле Лесковац 98 са 3:2, по сетовима 32:30, 19:25, 25:22, 19:25 и 15:10.

Партизан влада тај-брејком!

Остали фаворити према очекивањима

Одбојкашице Црвене звезде забележиле су победу у 6. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Милана Гршића је вечерас, на свом терену, надиграла Срем са максималних 3:0, по сетовима 25:20, 25:22 и 25:16.

Звезда пронашла излаз из црне серије

Прву овосезонску победу уписало је пазовачко Јединство

Одбојкаши Такова из Горњег Милановца тријумфовали су на премијери 4. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Милановчани су вечерас, на свом терену, поразили Партизан Коптех са 3:1, по сетовима 25:18, 25:15, 24:26 и 25:23.

Вечитима не прија Горњи Милановац: Устаници зауставили црно-беле!