резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.
У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су вредну победу у 11. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Инђије.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Врло интересантна прича у другој епизоди подкаста "На мрежи", уз неколико ексклузивних информација.
Између осталог, причали смо...
... о разлозима смене Кобиљског и ко је повратник из Русије који ће га можда заменити на клупи Радничког.
... ко одлази из екипе Војводине НС семе и зашто.
... да ли ће Рибница наставити такмичење у Европи.
... зашто је Бранко Ковачевић практично предао меч после фантастичног првог сета Железничара против Езаџибашија и како изгледа уживо ова турска екипа.
... шта је пројектована улога Александре Узелац у репрезентацији.
... назире ли се већ шампион код одбојкашица.
... шта ће ове године бити највећи изазов за екипу Уба.
... колико нас изнова фасцинира феномен Суботице у мушкој и женској одбојци.
... шта је коначно проблем са Партизановом женском селекцијом.
... о невероватној Хени и нестварном броју блокова ТЕНТ-а у мечу са Сремом.
... шта се десило на мечу Јединства и Инђије и ко је "угасио светло".
... шта би био успех Уба у мечу Лиге шампиона против Конељана.
... ко су фаворити у мечевима полуфинала Купа Србије за одбојкаше и на које утакмице треба обратити пажњу у следећем, 9. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше.
... који је то дерби Прве лиге у Новом Саду на који би требало обратити посебну пажњу у петак.
Као што видите, причали смо, мање-више, о свему. :)
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Пред другу утакмицу полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкаше између Партизана Ефбет и Радничког поразговарали смо са Слободаном Ковачем, бившим репрезентативцем, освајачем олимпијског злата из Сиднеја, а затим и успешним тренером који је са нашом селекцијом освојио Европско првенство 2019. године.
Након треће, одлучујуће утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице између Јединства и Црвене звезде, у Старој Пазови, поразговарали смо са Тијаном Малешевић, бившом репрезентативком, светском шампионком и олимпијском вицешампионком.
Минулог викенда почела је нова сезона Банка Поштанска штедионица Суперлиге у конкуренцији дама. Фаворити су, махом, искористили чињеницу да им је распоред на почетку сезоне ишао на руку, те су на тријумфалан начин започели нову кампању. Поготово су прошлогодишњи полуфиналисти плеј-офа били убедљиви, пошто су сви забележили максималне победе, док је у Старој Пазови одиграна веома узбудљива утакмица.
Одбојкашице Уба оствариле су тријумф у 1. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Убљанке су вечерас, као гошће, надиграле Београд са максималних 3:0, по сетовима 25:19, 25:21 и 25:15.
Одбојкашице Партизана Коптех оствариле су велики тријумф у 1. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Ненада Живановића је вечерас, као гост, надиграла пазовачко Јединство са 3:2, по сетовима 25:21, 15:25, 16:25, 25:22 и 15:11.
Одбојкашице Радничког Бластерс победом су отвориле нову сезону Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Николе Милосављевића је данас, на свом терену, у оквиру 1. кола поразила Срем са максималних 3:0, по сетовима 25:20, 26:24 и 25:23.
Одбојкашице Црвене звезде победом су отвориле нову сезону Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Црвено-беле даме су вечерас, у Суботици, у 1. колу надиграле Спартак са максималних 3:0, по сетовима 25:16, 25:13, 25:16.