резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Након треће, одлучујуће утакмице полуфинала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице између Јединства и Црвене звезде, у Старој Пазови, поразговарали смо са Тијаном Малешевић, бившом репрезентативком, светском шампионком и олимпијском вицешампионком.
Погледајте како изгледа један одбојкашки тренинг из перспективе играча.
У овој епизоди били смо на тренингу женске кадетске репрезентације Србије очима Нине Мандовић, одбојкашице ТЕНТ-а и капитена српских кадеткиња, која игра на позицији дизача.
Путем овог видеа имате јединствену прилику да осетите атмосферу са одбојкашког терена из прве руке. Хајде да играмо одбојку. ;)
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су победу у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге након преокрета против Младог радника.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Представљамо нови формат у оквиру продукције #OSSRBTV који ће вам, верујемо, заокупити пажњу интересантним садржајем. Поставјамо сет питања клупским ривалима, да видимо како супарници на терену гледају једни на друге, али и на нека општа питања из одбојке и живота. Први гости у нашем серијалу су сјајни примачи Партизана Сокербет и Спартака из Суботице, Лазар Мариновић и Никола Жугић. Уживајте!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Врло интересантна прича у другој епизоди подкаста "На мрежи", уз неколико ексклузивних информација.
Између осталог, причали смо...
... о разлозима смене Кобиљског и ко је повратник из Русије који ће га можда заменити на клупи Радничког.
... ко одлази из екипе Војводине НС семе и зашто.
... да ли ће Рибница наставити такмичење у Европи.
... зашто је Бранко Ковачевић практично предао меч после фантастичног првог сета Железничара против Езаџибашија и како изгледа уживо ова турска екипа.
... шта је пројектована улога Александре Узелац у репрезентацији.
... назире ли се већ шампион код одбојкашица.
... шта ће ове године бити највећи изазов за екипу Уба.
... колико нас изнова фасцинира феномен Суботице у мушкој и женској одбојци.
... шта је коначно проблем са Партизановом женском селекцијом.
... о невероватној Хени и нестварном броју блокова ТЕНТ-а у мечу са Сремом.
... шта се десило на мечу Јединства и Инђије и ко је "угасио светло".
... шта би био успех Уба у мечу Лиге шампиона против Конељана.
... ко су фаворити у мечевима полуфинала Купа Србије за одбојкаше и на које утакмице треба обратити пажњу у следећем, 9. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше.
... који је то дерби Прве лиге у Новом Саду на који би требало обратити посебну пажњу у петак.
Као што видите, причали смо, мање-више, о свему. :)
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Након три веома успешне сезоне, актуелни шампион Србије ће у нову сезону ући са новим лицем на клупи. Игор Жакић од наредне суперлигашке кампање више неће бити шеф стручног штаба обреновачке екипе, након истека важећег уговора.
Ни недељу дана није прошло од тренутка када је спуштена завеса на сада већ прошлу сезону у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, а поједини суперлигаши већ су окренули нова поглавља. Као што је већ познато, чак три клуба ће у наредној сезони имати ново лице поред аут-линије, са задатком да негде настави започето, а негде направи искорак.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца одбранили су титулу шампиона Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Крагујевцу, у трећем мечу финала плеј-офа, надиграла новосадску Војводину Моцарт са 3:0, по сетовима 25:22, 25:23 и 25:18.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца стигли су до другог тријумфа у финалној серији плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, у Новом Саду, надиграла Војводину Моцарт након преокрета са 3:1, по сетовима 21:25, 25:16, 25:17 и 25:23.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су тријумф у првој утакмици финала плеј-офа Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Крагујевчани су вечерас, на свом терену, надиграли Војводину Моцарт са 3:1, по сетовима 25:21, 24:26, 25:21 и 25:16.
