резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Loading color scheme
резултати, Банка Поштанска штедионица Суперлига, Прва лига и Куп Србије
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца остварили су победу у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге након преокрета против Младог радника.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
У 16. подкасту #НаМрежи разговарали смо о завршној фази регуларног дела првенства, пред плеј-оф, сумирали смо ситуацију на табелама Банка Поштанска штедионица Суперлиге за одбојкашице и одбојкаше, најавили мечеве који нас очекују и посебно скенирали екипу Тенерифа са којом ће се ТЕНТ борити у двомечу за улазак у финале Купа изазивача, а дотакли смо се и увек актуелних тема везаних за промоцију нашег спорта.
У подкасту се крије и наградна игра за све вас који нас пратите, у оквиру најаве финала Купа Србије.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Представљамо нови формат у оквиру продукције #OSSRBTV који ће вам, верујемо, заокупити пажњу интересантним садржајем. Поставјамо сет питања клупским ривалима, да видимо како супарници на терену гледају једни на друге, али и на нека општа питања из одбојке и живота. Први гости у нашем серијалу су сјајни примачи Партизана Сокербет и Спартака из Суботице, Лазар Мариновић и Никола Жугић. Уживајте!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Осми подкаст ”На мрежи” доноси вам причу са Јовом Цаковићем, првим тренером Јединства из Старе Пазове, лидера на суперлигашкој табели, који већ дуги низ година сјајно са клупе води овај тим и редовно представља једног од главних кандидата за освајање домаћих трофеја.
Цаковић је, као и увек, био директан и пружио нам је исцрпну анализу свог одбојкашког система рада, али нам је испричао и још понешто из богатог искуства и каријере.
Уживајте у причи о одбојци!
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Спартака из Суботице оствариле су победу у 8. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге против Партизана Сокербет.
Будите у току са одбојкашким дешавањима, пратите нас на нашем Јутјуб каналу >>> https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije
Одбојкашице Радничког Бластерс забележиле су тријумф у првој утакмици четвртфинала Купа Србије. Крсташице су вечерас, на свом терену, надиграле Црвену звезду, након велике борбе, са 3:2, по сетовима 20:25, 25:23, 25:19, 22:25 и 15:10.
Пето коло Банка Поштанска штедионица Суперлиге није изненадило. Током последња три дана минуле седмице, одбојкашице су одиграле низ занимљивих утакмица, а поједине од њих представљале су и неки вид дербија. Свакако је у првом плану била реприза полуфинала Суперкупа Србије, односно дуела између ТЕНТ-а и Железничара. Поред њега, гледали смо чак два градска дербија, и то између екипа које долазе из престонице. Најпре су, у суботу, свој међусобни дуел одиграли Раднички Бластерс и Београд, да би нам дан касније дуго чекани равноправни вечити дерби приредили Партизан и Црвена звезда. У осталим утакмицама, фаворити су испунили очекивања, о чему ће више речи бити у наставку.
Минулог викенда одигране су све утакмице треће рунде такмичења у Банка Поштанска штедионица Суперлиги, у оквиру којих су до тријумфа стигли искључиво домаћини. Екипе попут Карађорђа, Спартака и Црвене звезде су, током програма у петак и суботу, могле да прославе победе након три одиграна сета. Ипак, дефинитивно су највише пажње привукле утакмице одигране у недељу, пошто су не само оправдале очекивања, већ су биле по укусу свих истинских љубитеља одбојке. Шампион је морао добрано да се помучи како би изашао на крај са Устаницима, Партизан је након трилера надиграо Пожаревљане, док је Војводина преокретом над Лесковчанима дошла до сва три бода.
До тријумфа након преокрета стигла је и новосадска Војводина Моцарт.
Одбојкаши Партизана Коптех уписали су први тријумф у Банка Поштанска штедионица Суперлиги. Црно-бели су вечерас, на свом терену, у оквиру 3. кола, надиграли Млади радник са 3:2, по сетовима 25:23, 29:31, 24:26, 25:16 и 15:13.
Одбојкаши Радничког доо из Крагујевца забележили су победу у 3. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге. Екипа Алексе Брђовића је вечерас, на свом терену, надиграла Таково, након велике борбе, са 3:2, по сетовима 25:20, 25:20, 22:25, 18:25 и 15:12.
